نمایشگاه صنایع دستی منطقه آزاد انزلی تمدید شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پیرو استقبال گسترده مردم و گردشگران از نمایشگاه صنایع دستی استان گیلان در منطقه آزاد انزلی و درخواست هنرمندان حاضر دراین نمایشگاه، با مساعدت مدیرعامل این سازمان این نمایشگاه تا جمعه ۳۰ خرداد ماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، پیرو استقبال گسترده مردم و گردشگران از نمایشگاه صنایع دستی استان گیلان در منطقه آزاد انزلی و درخواست هنرمندان حاضر دراین نمایشگاه، با مساعدت رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان این نمایشگاه تا جمعه ۳۰ خرداد ماه تمدید شد.

namayeshgahe sanayedastiنخستین نمایشگاه توانمندیهای هنرمندان صنایع دستی استان گیلان در منطقه آزاد انزلی که همزمان با روزجهانی صنایع دستی در ۲۰ خرداد ماه در این منطقه با حضور ۳۰ هنرمند در فضایی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع و در قالب ۳۰ غرفه آغاز شد و با این تمدید، زمان برگزاری این نمایشگاه از یک هفته به ۱۲ روز افزایش یافت.

بنابراین گزارش آشنایی مردم استان و گردشگران با پتانسیلهای صنایع دستی گیلان، حمایت از هنرمندان این صنعت بومی و گام برداشتن در مسیر تجاری سازی صنایع دستی و افزایش انگیزه فعّالان این حوزه، از جمله مهمترین دلایل و اهداف برگزاری نمایشگاه صنایع دستی استان گیلان است.

آموزش روزانه صنایع دستی به بازدیدکنندگان از سوی ۴ نفر از هنرمندان حاضر در این نمایشگاه از بخش های جنبی نمایشگاه صنایع دستی گیلان در منطقه آزاد انزلی می باشد.

حصیر بافی، فرش و تابلو فرش، منبت و معرق کاری، خراطی، صنایع دستی تکمیلی، چوب و مس برجسته، سفال سنتی، چادر شب، گلیم و جاجیم بافی، انواع کیف و کفش تکمیل شده با گلیم و جاجیم، زیورآلات، پنجره های گره چینی، سراجی، البسه و عروسکهای سنتی در کنار رشتی دوزی در نمایشگاه صنایع دستی استان گیلان در منطقه آزاد انزلی به معرض نمایش درآمد.

علاقمندان می توانند تا۳۰ خرداد ماه از ساعت ۱۷ الی۲۲ در طبقه همکف مجتمع تجاری ستاره شمال از این نمایشگاه بازدید نمایند.

Share