منظور سرلشگر فیروزآبادی،رسانه های وابسته به بسیج بود،نه سپاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: روی صحبت سرلشگر فیروزآبادی بیشتر رسانه‌های منتسب به سازمان بسیج بوده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا , اعتماد نوشت:
sharifسردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به دومین تذکری که توسط مسوولان به رسانه‌های وابسته به نیروهای مسلح داده شده است گفت: «من صحبت‌های حجت‌الاسلام سعیدی را خواندم اما فکر نمی‌کنم ضرورتی داشته باشد در مورد این موضوع صحبت کرد. اینکه در سه هفته گذشته دوبار تذکر داده شده است الزاما به این معنا نیست که این رسانه‌ها این امر را رعایت نکرده‌اند. اتفاقا بعد از تذکری که سرلشگر فیروزآبادی به رسانه‌ها دادند آنها هم همکاری کردند و به صورت جدی این موضوع رعایت شده است.

او ادامه داد: «اما چون به صورت جدی موضوع تذکر سرلشگر فیروزآبادی در رسانه‌ها بازتاب داشته است و مورد سوال خبرنگاران قرار گرفته است، مجددا در مورد آن صحبت‌هایی شده است.»سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: روی صحبت سرلشگر فیروزآبادی بیشتر رسانه‌های منتسب به سازمان بسیج بوده است و می‌گوید: «از سویی رسانه‌هایی که مورد نظر سرلشگر فیروزآبادی بوده است بیشتر رسانه‌های وابسته به سازمان بسیج است که ارتباط مستقیم و سازمان یافته‌یی با سپاه پاسداران ندارند.»

سردار شریف در مورد برخورد با رسانه‌هایی که این تذکرها را جدی نمی‌گیرند می‌گوید: «این رسانه‌ها قطعا ملزم به رعایت تذکرات اخیر هستند خصوصا در سلسله مراتب نظامی باید به این تذکرات توجه کرد. روشن است اگر این تذکرات اعمال نشود با همه این رسانه‌ها برخورد می‌شود. در صحبت‌های سرلشگر فیروزآبادی هم بیان شد که اگر این تذکرات اعمال نشود با این رسانه‌ها برخورد می‌کنیم. دستور پذیری یک اصل در چارچوب رفتار‌ها و فعالیت‌های نظامی است.»

او می‌گوید: «قطعا چگونگی این برخوردها هم به تدبیر سرلشگر فیروزآبادی بستگی دارد. گرچه ما ساز و کارهای تعریف شده‌یی داریم اما معمولا تجربه نشان داده است که وقتی تذکرات از سوی شخصی در سطح سرلشگر فیروزآبادی مطرح می‌شود قطعا رعایت می‌شود.»او در مورد تذکر به آنچه رسانه‌های منتسب به بسیج می‌نامد می‌گوید: «بسیج هم رسانه‌هایی را در کشور برای کمک به فضای فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمن راه‌اندازی کرده است و در این حوزه هم توفیقاتی داشته است اما گاهی در خلال تغییرات و تحولاتی که صورت می‌گیرد اشکالاتی هم پیش می‌آید که منجر به این تذکرات‌می‌شود.»

Share