مردی‌که ۲۵سال است برعکس راه می‌رود +عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از باشگاه خبرنگاران , هیچ چیزی به اندازه دیدن یک فرد عجیب در میان جمیعت شهر باعث تعجب نمی شود. گاهی اوقات در میان جمعیت ساده معمولی شهر افرادی را مشاهده می کنیم که بیشتر از هر چیز دیگری باعث تعجب می شوند . “مانی مانیتهان” مردی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از باشگاه خبرنگاران , هیچ چیزی به اندازه دیدن یک فرد عجیب در میان جمیعت شهر باعث تعجب نمی شود. گاهی اوقات در میان جمعیت ساده معمولی شهر افرادی را مشاهده می کنیم که بیشتر از هر چیز دیگری باعث تعجب می شوند .

“مانی مانیتهان” مردی هندی است که الان ۲۵ سال است برعکس راه می رود تا شاید بتواند راهی برای صلح جهانی پیدا کند اما به نظر خودش این حرکت او تاثیری نداشته است ولی توانایی ترک این عادت را نیز ندارد.

او از سال ۱۹۸۹ تصمیم گرفت به خاطر مشکلات بزرگی که در کشورش وجود داشت برای مدتی برعکس راه برود. او ابتدا توانست جلوه توجه کند اما پس از چند سال دیگر کسی به او توجه خاصی نکرد. او می گوید به این حرکت عادت کرده است و دوست ندارد آن را ترک کند.

او با فروش تلفن همراه زندگی خود را می گذراند و از ابتدای کارش تا به این لحظه رکوردهای بسیاری را در عقبکی راه رفتن شکسته است. او برای اولین حرکت خود فاصله ۵۰۰ کیلومتری را برعکس مسافرت کرد. به گفته خودش تا به حال زجرهای بسیاری در زندگی کشیده است و برای صلح جهانی تا آخر عمر تلاش می کند.

102446_377

Share