مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا طی حکمی از سوی وزیر کشور، علی پور علی مطلق به عنوان مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب شد. علی پور علی مطلق از سوی عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به عنوان مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب شد. بنابراین گزارش، متن کامل حکم انتصاب به این شرح است:جناب آقای علی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا طی حکمی از سوی وزیر کشور، علی پور علی مطلق به عنوان مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب شد.

rahmani
علی پور علی مطلق از سوی عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به عنوان مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور منصوب شد. بنابراین گزارش، متن کامل حکم انتصاب به این شرح است:

جناب آقای علی پور علی مطلق

سلام علیکم

نظر به مراتب درایت و سوابق مفید و مؤثر در بخش های مختلف اجرایی وزارت کشور و بنا به پیشنهاد معاون و قائم مقام محترم وزیر در امور سیاسی به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرکل دفتر انتخابات منصوب می نمایم.

برنامه ریزی و فراهم سازی به موقع مقدمات و تمهیدات لازم برای انجام مطلوب و شایسته ماموریت خطیر و مهم وزارت کشور در امر برگزاری هرچه شایسته تر انتخابات های آتی براساس تقویم زمانی و منطبق بر قوانین و مقررات مربوطه، تلاش در جهت استفاده بهینه از دانش و فن آوریهای نوین و روز آمد، مطالعه قوانین و مقررات مربوط به انتخابات و بررسی و آسیب شناسی انتخابات های گذشته در جهت تسهیل سازی جریان و فرآیندهای انتخابات از جمله اموری است که انتظار دارد در راستای تحقیق سیاست ها و تاکیدات دولت تدبیر و امید در زمینه ضرورت بسترسازی برای حضور و مشارکت هرچه بیشتر و گسترده تر مردم در عرصه فعالیت های مختلف منجمله انتخابات تلاش و کوشش نمایید.

توفیق روزافزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای “مدظله العالی” در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی

Share