شرور ۲۷ ساله سراوان رشت دستگیر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ماموران پلیس امنیت عمومی با تحقیقات نامحسوس پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای این متهم ۲۷ ساله شده و با دستگیری وی به اقدامات مجرمانه اش پایان دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرهنگ مهرداد مهرگان رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی باشکایت های ارائه شده ازسوی شهروندان منطقه سراوان شهرستان رشت در خصوص اقدامات مجرمانه فرد شروری که عرصه فعالیت را بر اهالی تنگ نموده بود، شناسایی مخفیگاه و دستگیری این متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت.

dastgiriوی بیان داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی با تحقیقات نامحسوس پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای این متهم ۲۷ ساله شده و با دستگیری وی به اقدامات مجرمانه اش پایان دادند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه این متهم از ارازل و اوباش بوده و مدتی به علت اقدامات مجرمانه متواری بود، اظهار داشت: این متهم در تحقیقات پلیس به جرایمی از قبیل زورگیری، ایجاد رعب و وحشت و ناامنی اعتراف نمود.

سرهنگ مهرگان در پایان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد، از مردم خواست، در صورت مشاهده افراد شرور و ناهنجار مراتب را به پلیس امنیت عمومی اطلاع داده تا در اسرع وقت برخورد قانونی صورت گیرد.

Share