سطح هوشیاری آیت‌الله مهدوی‌کنی تغییر نکرده است/جلسه تیم پزشکی با معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر بهداشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یکی از بستگان آیت‌الله مهدوی کنی با بیان اینکه سطح هوشیاری آیت‌الله مهدوی کنی تغییر نکرده است، گفت: تنها سطح اکسیژن‌گیری مغز ایشان از ۴۰ درصد به ۶۰ درصد افزایش یافته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یکی از بستگان آیت‌الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سطح هوشیاری آیت‌الله مهدوی کنی تغییر نکرده است، گفت: تنها سطح اکسیژن‌گیری مغز ایشان از ۴۰ درصد به ۶۰ درصد افزایش یافته است، اما در مورد بهبود وضعیت ایشان نمی‌توان حرفی زد.

????? ???? ?????? ?? ???????? ????? ???دکتر فضل‌الله صفی پزشک معالج آیت‌الله مهدوی‌کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری  درباره تشکیل جلسه تیم پزشکی با حضور معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر بهداشت، گفت: معاون اول رئیس‌جمهور دستور تشکیل جلسه تیم پزشکی را داد تا بررسی شود که چه کارهایی می‌توان برای آیت‌الله مهدوی‌کنی انجام داد و در جلسه به این نتیجه رسیدیم که تمامی کارها توسط تیم پزشکی انجام شده و فقط باید صبر کرد.

وی درباره آخرین وضعیت جسمانی آیت‌الله مهدوی‌کنی اظهار داشت: پس از سکته قلبی و احیای قلب ایشان در لحظاتی که نارسایی قلبی داشتند به مغز آیت‌الله مهدوی‌کنی آسیب وارد شده و در حال حاضر تنها باید منتظر بود که علائمی از ایشان دیده شود.

دکتر صفی با رد اخباری مبنی بر مرگ مغزی شدن آیت‌الله مهدوی‌کنی، اظهار داشت: وی مرگ مغزی نشده و فقط به مغز ایشان آسیبی وارد شده و برای روشن شدن وضعیت ایشان باید صبر کرد./تسنیم

Share