رزمنده ی گیلانی پس از ۲۹ سال قاتل چشمش را دید!+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از املش ما , احمدعباسی لیاسی یکی از رزمندگان گیلانی هشت سال دفاع مقدس است که در سال ۱۳۶۴ در عملیات قادر در منطقه اشنویه کردستان مورد اصابت ترکش به سر خود گردید و باعث پارگی عصب بینایی و در نهایت نابینایی چشم چپ شد که قرار […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از املش ما , احمدعباسی لیاسی یکی از رزمندگان گیلانی هشت سال دفاع مقدس است که در سال ۱۳۶۴ در عملیات قادر در منطقه اشنویه کردستان مورد اصابت ترکش به سر خود گردید و باعث پارگی عصب بینایی و در نهایت نابینایی چشم چپ شد که قرار بود در چندین مرحله جراحی این ترکش از سر وی بیرون آورده شود.

هفته گذشته وی که عازم ماموریت اداری به رشت بود در منطقه جعفرآباد کوچصفهان دچار سانحه تصادف شدیدی میشود و به بیمارستان منتقل میگردد.

تصادف ضربه شدیدی رابه سر وی وارد نموده بود که پس از ۶ روز از حادثه حال وی در منزل بهم می خورد و شیئی از طریق مجاری تنفسی وارد حلق وی می گردد که آن را به سختی به بیرون انتقال می دهد.

وی با لبخندی پر از هیجان به خبرنگار ما گفت: بالاخره پس از ۲۹ سال قاتل چشم چپم را دیدم .

ترکش-احمد-عباسی-300x225عباسی در ادامه از ماجرای بیرون آوردن ترکش از حلقش گفت: خانواده ام فکر میکردند این جسم سنگ یا جسمی آغشته به قیراست که در سانحه تصادف در بدن وی وارد شده بود که پس از شستشو و آزمایش آن با آهنربا به ترکش بودن اطمینان پیدا نمودند .

این رزمنده گیلانی خاطرنشان کرد پس از اصابت ترکش در سال ۶۴ نزدیک به یک ماه در بیمارستان ارتش بیهوش بوده است و نجاتش از منطقه اشنویه کردستان را مدیون رزمندگان چابکسری می داند.

دوبار دیگر در منطقه ماووت و فاو در سالهای مختلف مجروح گردید که ترکشی که به پشت سرش اصابت نموده بود در یک عمل جراحی بیرون کشیده شد.

احمد عباسی ساکن منطقه سیاهکلرود شهرستان رودسر است و دراداره مخابرات این شهرستان در حال خدمت میباشد.

Share