راه اندازی پرواز مستقیم رشت به تبریز و بالعکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر کل فرودگاه گیلان از راه اندازی پرواز مستقیم رشت به تبریز و بالعکس از ۲۴ خرداد خبر داد و گفت: این پرواز روزهای شنبه هر هفته در مسیر رشت-تبریز و بالعکس انجام خواهد شد و تا پایان شهریورماه سال جاری ادامه دارد. به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل فرودگاه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر کل فرودگاه گیلان از راه اندازی پرواز مستقیم رشت به تبریز و بالعکس از ۲۴ خرداد خبر داد و گفت: این پرواز روزهای شنبه هر هفته در مسیر رشت-تبریز و بالعکس انجام خواهد شد و تا پایان شهریورماه سال جاری ادامه دارد.
به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل فرودگاه گیلان، مهندس فتاح رضوانی ضمن اعلام این خبر گفت: پرواز شماره ۵۹۱۳ هواپیمایی هسا روز شنبه هر هفته در ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه از فرودگاه رشت به مقصد تبریزحرکت کرده و پرواز شماره ۵۹۱۴ در ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه از تبریز وارد فرودگاه رشت خواهد شد.
مدیر کل فرودگاه گیلان افزود: این پروازها از ۲۴ خرداد سال جاری طبق برنامه اعلام شده تا ۳۱ شهریور ماه امسال ادامه دارد.

forodgah11وی خاطرنشان کرد: علاوه بر پرواز فوق چهار سورتی پرواز رفت و برگشت از تهران به رشت و بالعکس روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته توسط شرکت هواپیمایی هسا در مدت یاد شده به پروازهای این فرودگاه اضافه شده است.
به گفته مهندس رضوانی، فرودگاه رشت در ساعات عملیاتی آماده پذیرش پروازها بوده و دفاتر فروش بلیت هواپیما می توانند با همکاری یکدیگر از این بستر برای بازاریابی شرکتهای هواپیمایی در مقاصد مختلف داخلی و خارجی بهره برداری نمایند.
گفتنی است هم‌اکنون از فرودگاه رشت به مقاصد تهران، شیراز، عسلویه، بندرعباس، مشهد، کیش، اصفهان، اهواز و مدینه پروازهای برنامه ای انجام می‌شود که مسیر تبریز به این مسیرها افزوده شد.

Share