دیدار مردمی شهردار و دو عضو شورای شهر رشت+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دیدار مردمی شهردار رشت و دو عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت در مسجد باب الحوائج گلزاران رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دیدار مردمی شهردار رشت در مسجد باب الحوائج گلزاران برگزار گردید.
در این دیدار، علوی عضو شورای اسلامی شهر رشت عملی کردن وعده‌های مسئولین به مردم را جزو یکی از اصول مهم بر شمرد و گفت: امیدواریم اعضای شورا و شهردار مردمی رشت، رافع مشکلات باشند زیرا ما آمده‌ایم تا به قول خودمان در قبال این شهر و مردمان آن عمل نماییم.

علوی افزود: با توجه به منابع مالی موجود، کار بسیار سخت است اما خوشبختانه اقداماbabh1ت آبادانی و آسفالت درحال تحقق یافتن است و هر روز فعالیت‌های شهرداری بیش از پیش برایمان ملموس می‌گردد.
عضو شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: سعی داریم با تمام توان نسبت به انجام درست وظایف خویش اقدام نماییم تا بتوانیم ظرف چند ماه به جایگاه مالی مناسب برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان برسیم، اما همشهریان عزیز واقفند که ما با انباشتی از کارهای دوره‌های قبل مواجهیم و بر اساس مشکلات منجمله منابع مالی، سرعت کار‌ها با کندی همراه گردیده است.
علوی نظارت در ساخت و ساز را یکی از ضروریات بر شمرد و خواستار رعایت ضوابط و ایمنی لازم در این خصوص گردید.

وی افزود: محمد ابراهیم خلیلی که به عنوان شهردار در این شهر کار می‌کند، همواره دغدغه افراد محروم را دارد و با تلاش وافر در جهت ارائه خدمات به این شهر و مردمان آن همت می‌نماید.

در ادامه رسولی دیگر عضو شورای اسلامی شهر رشت پی گیری بحث آب و فاضلاب و جمع آوری مکانیزه زباله را در انتهای خیابان گلزاران مهم دانست و گفت: اگر می‌خواهیم شهری توسعه یافته و پایدار داشته باشیم باید از نقاط محروم شروع نماییم.
رسولی افزود: به عنوان عضو شورای اسلامی شهر از شهردار رشت که دراین مدت همواره کمک حال و در کنار مردم بودند قدردانی می‌نمایم.

در ادامه محمد ابراهیم خلیلی شهردار رشت با اشاره به مبعث حضرت رسول که سپری شد، گفت: بی‌شک بقای بعثت، ادامه راه امامت و در دوره حاضر تبعیت از ولایت است، ما هر چه داریم از اسلام، رسول اکرم، ائمه و در حال حاضر از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری است، اگر در دنیا حرف برای گفتن داریم به دلیل تبعیت از ولایت است، ولایت مداری برکت زندگی ما است.
وی افزود: برای این محله، آسفالت و دیگر مشکلات موجود را در الویت قرار می‌دهیم زیرا این منطقه نیاز به توجه بیشتری دارد.

شهردار رشت خطاب به شهروندان این منطقه گفت: ساخت و ساز‌ها اگر بر اساس ضابطه نباشد خودتان متضرر می‌گردید، خودتان اصول را رعایت کنید تا برخورد قانونی صورت نگیرد و با مراجعه به شهرداری برای پی گیری اموارت لازم در خصوص ساخت و ساز می‌توانید از همراهی این مجموعه جهت رفع مbabh7babh3babhشکلاbabh6babh4ت بهره‌مند شوید.

Share