بانوی مسیحی آلمانی در دفتر امام جمعه رودسر مسلمان شد+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یک بانوی مسیحی کاتولیک با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان رودسر در شرق گیلان، در مراسمی سبب مشرف شدن به دین مبین اسلام را حقانیت شیعه اعلام کرد. ˈسهیلا امیلیا چایکاˈ بانوی مسیحی آلمانی روز دوشنبه در مراسمی معنوی، با به زبان آوردن شهادتین، از دین مسیحیت جدا […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یک بانوی مسیحی کاتولیک با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان رودسر در شرق گیلان، در مراسمی سبب مشرف شدن به دین مبین اسلام را حقانیت شیعه اعلام کرد.

ˈسهیلا امیلیا چایکاˈ بانوی مسیحی آلمانی روز دوشنبه در مراسمی معنوی، با به زبان آوردن شهادتین، از دین مسیحیت جدا و به دین اسلام مشرف شد و نام خود را ˈفاطمهˈ برگزید.

این بانوی ۴۱ ساله که مادر او همدانی و پدر او آلمانی است، دارای یک فرزند هشت ساله می باشد و پدر او نیز پیشتر به دین اسلام تشرف یافته بود.

81203313-5764404

فاطمه امیلیا چایکا با بیان اینکه افتخار می کنم که شیعه شده ام، اظهار کرد: من آنطوری که شایسته بود، نتوانستم خدایی خدا را در دین مسیحیت جستجو کنم و همین حس خداباوری و خداجویی، باعث گرایش من به دین اسلام شد.

وی تصریح کرد: در حقیقت همه چیز را در اسلام بویژه در حقانیت شیعه می بینم.

حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمدعلی دستجردیˈ امام جمعه رودسر نیز در این مراسم با بیان اینکه دین اسلام سرشار از معرفت ، انسانیت، محبت و مهربانی است؛ گفت: همین امر باعث شد تا این بانوی مسیحی به حقیقت دین و اسلام پی برده و به دین مبین اسلام تشرف پیدا کند.

شهرستان رودسر با حدود ۱۴۶ هزار نفر جمعیت در ۷۵ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است./ایرنا

Share