نارنجی پوشی که ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را به صاحبش بازگرداند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اکبر باقرپور رفتگر زحمتکشی که با تلاش شبانه روزی اش سعی در امرار معاش زندگی اش را دارد ، مشغول نظافت سرویس بهداشتی بازار بزرگ رشت بود ، با کت آویزان شده پر از پولی مواجه گردید که پس از پی گیری های بسیار ، صاحب آن را پیدا نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  اکبر باقرپور رفتگر زحمتکشی که با تلاش شبانه روزی اش سعی در امرار معاش زندگی اش را دارد ، مشغول نظافت سرویس بهداشتی بازار بزرگ رشت بود ، با کت آویزان شده پر از پولی مواجه گردید که پس از پی گیری های بسیار ، صاحب آن را پیدا نمود.

narengiباقرپور که مدرک او پنجم ابتدایی است ، ۴ برادر و یک خواهر دارد ، متاهل بوده و درای یک فرزند پسر می باشد ، او ساکن بیجارکنار پایین محله است و یک سال و نیم نیز در این شغل فعالیت می کند ،

وی درباره انتخاب شغلش چنین می گوید : دوست دارم با پول حلال و سالم برای خانواده ام روزی تهیه کنم و اگر این پول را به صاحب اصلی اش باز گرداندم فقط برای رضا ی خداوند مهربان و کسب روزی پاک بوده است .

باقرپور از ساعت ۵/۶ صبح تا ۲ بعد از ظهر – ۶ غروب تا ۱۲ شب مشغول به کار می باشد .

او صداقت و راستی و قناعت را پیشه خود ساخته و اساس کار صادقانه می داند.

اکبر باقرپور از مردم و مسئولین می خواهد : قدر کسانی را که زحمت می کشند ، بدانید و با رعایت احترام متقابل ، شخصیت آنان را حفظ کنید

شایان ذکر است در مراسم تقدیر از نارنجی پوشان ، اکبر باقرپور مورد تقدیر خواهد گرفت و طی مراسمی از زحمات صادقانه شان قدردانی به عمل خواهد آمد.

Share