فحاشی دانشجوی دکتری بدون کنکور در دانشگاه علامه برای گرفتن نمره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در نشست خبری صبح امروز با اشاره به اظهارات دانشجوی مقطع دکتری مبنی بر ضرب و شتم در دفتر رئیس دانشگاه گفت: برخی دانشجویان به خاطر دریافت نمره اظهارات دروغی دارند به طوری که اسناد آن نیز موجود است و من در برابر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در نشست خبری صبح امروز با اشاره به اظهارات دانشجوی مقطع دکتری مبنی بر ضرب و شتم در دفتر رئیس دانشگاه گفت: برخی دانشجویان به خاطر دریافت نمره اظهارات دروغی دارند به طوری که اسناد آن نیز موجود است و من در برابر فحاشی‌ها فقط سکوت کردم.
4N9A2208وی افزود: من هیچ گونه آشنایی با این دانشجو نداشتم که به یکباره دیدم وی در دفتر من حضور یافته و شروع به فحاشی کرد که من فقط سکوت کرده و صلوات فرستادم.
سلیمی پس از پخش فیلم مربوط به حضور این دانشجو در دفتر ریاست دانشگاه علامه عنوان کرد: ۱۸ نفر از اعضای گروه فلسفه دانشگاه اعلام کردند که این دانشجو برای دریافت نمره در زمان مدیریت قبلی شرایطی داشته است که از بیرون دانشگاه اساتیدی برگه‌های امتحانی وی را تصحیح می‌کردند.
وی گفت: این دانشجو به همراه همسرش بدون کنکور وارد مقطع دکتری دانشگاه شده است و در دانشگاه نیز برای کسب نمره فحاشی‌هایی را داشته است.
در ادامه صحرایی معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در تاریخ ۱۰ تیر ماه سال ۹۲ اعضای گروه فلسفه با ۱۸ امضا نسبت به توهین‌های این دانشجو اعتراض کرده و به کمیته انضباطی شکایت کرده‌اند. زیرا وی سه ترم مشروط شده و نباید در امتحان جامع شرکت می‌کرد ولی در تاریخ ۱۸شهریور سال ۹۲ اعضای گروه متوجه شدند که برخی برگه‌های امتحانی این دانشجو توسط اساتید دیگری تصحیح شده است که اگر چنین مسئله‌ای صحت داشته باشد خلاف قانون است.
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در مدیریت قبلی در رابطه با پرونده این دانشجو اعلام شده بود که تعجیلی در طرح شکایت در کمیته انضباطی نیست. در صورتی که این دانشجو از نظر بیانی بسیار حرمت‌شکن است و گروه فلسفه دانشگاه نسبت به این قضیه اعتراض دارند./فارس
Share