سرپرست جدید اداره حقوقی شهرداری رشت معارفه شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمد ابراهیم خلیلی شهردار رشت به لزوم انجام کار مسئولانه در اداره حقوقی اشاره نمود و گفت : افرادی که در این حوزه کار می کنند باید به دنبال حقیقت گویی و انجام کارهای صحیح و قانونی یا به عبارتی امین مردم در شهرداری باشند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره حقوقی شهرداری رشت برگزار گردید.
در این نشست محمد ابراهیم خلیلی شهردار رشت به لزوم انجام کار مسئولانه در اداره حقوقی اشاره نمود و گفت : افرادی که در این حوزه کار می کنند باید به دنبال حقیقت گویی و انجام کارهای صحیح و قانونی یا به عبارتی امین مردhohoم در شهرداری باشند .
شهردار رشت افزود : اگر قرار است حکمی از سوی اداره حقوقی صادر گردد باید حکم به عدل باشد ، اگر قرار است که از حقوق و مباحث شهرداری که حق الناس است دفاع کنید باید تمامی جوانب را در نظر گرفته و با رعایت ضوابط اقدام نماییم.

خلیلی گفت : شما در تشکیلاتی هستید که باید خواسته های به حق مردم را پاسخ دهید ، یک کارمند زمانی موفق عمل می کند که علاقمند باشد و کاردان ، اجرای این مهم در حوزه کاری تان بسیار حائز اهمیت است.
شهردار رشت تصریح کرد : آقای احتشامی که به مقام بازنشستگی نائل گردیدند ، به عنوان مشاور حقوقی می توانند بسیار موفق باشند و جا دارد از زحمات صادقانه شان در اداره حقوقی نیز قدردانی نمایم و برای خانم رستگار که به تازگی عهده دار این مسئولیت خطیر گردیدند ، خواستار تداوم سلامت کاری ، تعهد و تدبیر و انگیزه در پیشبرد امورات باشم ، هر چند که دارا بودن این صفات توسط ایشان منتج به انتصاب وی گردید.

شهردار رشت افزود : اگر با صداقت و درستی پیش برویم شرایط مطلوبی برای همه مهیا می گردد ، مسئولیت سنگینی که بر دوش شما قرار گرفته است ، باید به درستی مدیریت گردد .
وی در ادامه همراهی همه مناطق و سازمان ها درخصوص انجام عملکرد بهتر و مطلوبتر اداره حقوقی شهرداری و سازمان های تابع را خواستار گردید.

لازم به ذکر است خانم رستگار به عنوان سرپرسhoho5ت اداره حقوقی شهرداری ، حکم خویش را دریافت نمودند.

Share