انتقاد کیهان از حضور بازیگر فیلمهای غیراخلاقی ترک در سینمای ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا روزنامه کیهان نوشت: «تولگا هان سایشمن» سوپراستار سریال‌های مبتذل ترکیه‌ای، در فیلم سینمایی «موج کوتاه ردیف ۴۴۴» بازی می‌کند! امینی کارگردان این پروژه سینمایی ایرانی در این باره به فردا می‌گوید این فیلم را در راستای تعاملات بین‌المللی سینمای ایران با سایر کشورهای دنیا، به صورت مشترک با یک […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا روزنامه کیهان نوشت:

14-5-10-535462«تولگا هان سایشمن» سوپراستار سریال‌های مبتذل ترکیه‌ای، در فیلم سینمایی «موج کوتاه ردیف ۴۴۴» بازی می‌کند! امینی کارگردان این پروژه سینمایی ایرانی در این باره به فردا می‌گوید این فیلم را در راستای تعاملات بین‌المللی سینمای ایران با سایر کشورهای دنیا، به صورت مشترک با یک کمپانی ترکیه‌ای تولید خواهد کرد! ظاهراً امینی چند روز قبل در استانبول قراردادی با این بازیگر امضا کرده است.
در همین زمینه بسیاری از سینماگران کشورمان نسبت به حضور هنرپیشگان ترک در ایران انتقاد کرده‌اند. مهم‌ترین مسئله این است که چطور به بازیگری که ابتدا به عنوان نماد سینمای «خیانت‌محور» ترکیه در شبکه‌های ماهواره‌ای به مخاطب ایرانی معرفی شده اجازه بازی در یک فیلم سینمایی ایرانی داده شده است و اصولاً کارگردان چگونه مجوز بازی وی را گرفته است!

 

Share