اصلاح قرارداد ۲۰۰ میلیونی شهرداری انزلی با صدا وسیمای گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مبلغ ۲۰۰ میلیونی پیشنهادی شهردار بندرانزلی جهت ساخت برنامه مشارکتی با سازمان صدا و سیمای مرکز گیلان برای تهیه ۹۶ برنامه با موضوع «محوریت شهر انزلی» و «راهکارهای توسعه شهر انزلی» در کمسیون حقوقی – فرهنگی و اجتماعی روز یکشنبه مورخ ۲۵ اسفند بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  مبلغ ۲۰۰ میلیونی پیشنهادی شهردار بندرانزلی  جهت ساخت برنامه مشارکتی با سازمان صدا و سیمای مرکز گیلان برای تهیه ۹۶ برنامه با موضوع «محوریت شهر انزلی» و «راهکارهای توسعه شهر انزلی» در کمسیون حقوقی – فرهنگی و اجتماعی روز یکشنبه مورخ ۲۵ اسفند بررسی شد.

zzz-shahrdari01پس از مطالعه تمام مفاد مندرج در قرارداد و اصلاح اکثر بندها، سرانجام مبلغ فوق از ۲۰۰ میلیون به ۵۰ میلیون در ۵ قسط کاهش پیدا کرد.

پرداخت مبلغ ذکر شده منوط به اجرای تعهدات سازمان صدا و سیمای گیلان خواهد بود و مقرر شد شهرداری انزلی بتواند جهت پوشش بخشی از هزینه های خود در تولید کلیه برنامه ها از اسپانسرهای تبلیغاتی استفاده نماید.

ضمنا مقرر شد سازمان صدا و سیمای مرکز گیلان برنامه ها را در ساعات طلایی و با اعلام قبلی پخش کند و یک نسخه سی دی از برنامه نیز تحویل شهرداری بندر انزلی بدهد.

سازمان صدا و سیما متعهد گردید ۴۵ برنامه تلویزیونی ۱۵ دقیقه ای و ۴۵ برنامه رادیویی و ۶ برنامه میزگرد بصورت زنده با حضور کارشناسان پخش کند./انزلی کلاب

Share