وزیر سابق بهداشت دانشمند برتر علوم پزشکی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ دکتر کامران باقری لنکرانی، رئیس مرکز تحقیقات و سیاستگذاری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان یکی از صد دانشمند برتر حوزه علوم پزشکی در web of knowledge برگزیده شد. فرهنگستان علوم پزشکی همه ساله طی مراسمی از پژوهشگران برتر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ دکتر کامران باقری لنکرانی، رئیس مرکز تحقیقات و سیاستگذاری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان یکی از صد دانشمند برتر حوزه علوم پزشکی در web of knowledge برگزیده شد.

فرهنگستان علوم پزشکی همه ساله طی مراسمی از پژوهشگران برتر حوزه علوم بالینی غیر جراحی، علوم بالینی جراحی و علوم پایه، پژوهشگر جوان، مراکز تحقیقاتی و همچنین دانشمند برتر دهه اخیر که مقالات آن ها بر اساس معیارهای ارزشیابی بین المللی توسط داوران داخلی و خارجی به عنوان مقاله برتر شناخته شده اند، تقدیر شده و جایزه علمی فرهنگستان علوم پزشکی به آن ها تقدیم می شود.

بر پایه این گزارش، امسال نیز بر اساس رای داوران این برنامه، دکتر کامران باقری لنکرانی به عنوان یکی از صد دانشمند برتر حوزه علوم پزشکی در web of knowledge برگزیده شده و در مراسمی که یکم اسفندماه در سالن کتابخانه فرهنگستان علوم پزشکی برگزار شد، از وی تقدیر به عمل آمد.

Share