مدیران اگر در خدمت فضای توسعه‌ای استان نباشند,تحمل نمی‌شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دکتر نجفی گفت : متأسفانه به دلیل غفلت از بخش خصوصی تعداد زیادی از فرصت های شغلی در سالهای گذشته از دست داده شده است و من به مدیران استان هشدار داده ام اگر در خدمت فضای توسعه ی استان نباشند تحملشان نمی کنم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دکتر محمد علی نجفی در جمع اعضای هئیت مدیره کانون کارفرمایی گیلان با اشاره به فضای مثبتی که پس از ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی از سوی رهبرمعظم انقلاب ایجاد شده است گفت : دولت تدبیر و امید اهتمام جدی برای اجرای این سیاست ها که نجات بخش اقتصاد کشور است دارد و در استان گیلان نیز در این زمینه همه ی امکانات را بسیج کرده ایم .

jpg904 وی با اشاره به اینکه بخش خصوصی نقش ویژه ای در تحقق موفقیت آمیز اقتصاد مقاومتی دارد گفت : در استان گیلان نیز بربهره گیری صحیح از این ظرفیت ها برنامه ریزی کرده ایم .

استاندار گیلان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یعنی بهره گیری مطلوب از امکانات داخلی افزود : باید تلاش کنیم تا امکانات داخل کشور در جهت صحیح اقتصادی شکل بگیرد تا از مشکلات بکاهیم .

دکتر نجفی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه همه باید در خدمت فضای توسعه ی استان قرار بگیرند گفت : مشکلات گیلان زیاد است اما باتوجه به پتانسیل های موجود و نیروی انسانی با درک بالا و بخش خصوصی پرانگیزه به آینده ی روشن توسعه ی استان امیدوارم

وی همچنین از بخش خصوصی خواست برای بهبود وضعیت شان کیفیت تولید را بالا ببرند و گفت : اقتصاد دستوری نمی شود ما نمی توانیم مردم را مجبور کنیم برخی از کالای بی کیفیت را خریداری کنند از اینرو ضمن اینکه تمام حمایت خود را از بخش خصوصی بکار می بریم از این عزیزان هم میخواهم در فضای رقابتی انگیزه ی لازم را برای خرید کالاهایشان ایجاد کنند .

دکتر نجفی گفت : متأسفانه به دلیل غفلت از بخش خصوصی تعداد زیادی از فرصت های شغلی در سالهای گذشته از دست داده شده است و من به مدیران استان هشدار داده ام اگر در خدمت فضای توسعه ی استان نباشند تحملشان نمی کنم .

نماینده ی عالی دولت در گیلان با اشاره به پیشنهادات سازنده ی هیئت مدیره کانون کارفرمایی افزود : باید از ظرفیت این بخش در حل مسائل بخش خصوصی بیشتر بهره ببرد .

سماکچی رئیس هئیت مدیره کانون کارفرمایی گیلان نیز در این نشست با اعلام آمادگی اعضای این کانون برای خدمت در مسیر توسعه ی استان گفت : کانون کار فرمایی استان از۷۰ انجمن صنفی کارفرمایی صنایع و حرف تشکیل شده است و این آمادگی را دارد تا در اشتغال استان بیشتر از گذشته نقش آفرین باشد .

Share