شما همان فرمانده امیدوار قرارگاه خاتم هستید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وزیر بهداشت خطاب به روحانی گفت: اولین بار شما را در قرارگاه خاتم دیدم و اکنون که ۳۰ سال گذشته شما همان فرمانده محکم، استوار، قاطع و امیدوار به خداوند هستید اما در جبهه‌ای وسیع‌تر و پرخطرتر حضور دارید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا هفتاد و ششمین اجلاس روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور صبح امروز با حضور حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد.
hashemi
حسین قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از سخنرانی رئیس‌جمهور طی سخنانی خطاب به روحانی به زمان دفاع مقدس اشاره کرد و با بیان اینکه در زمان جنگ حسن روحانی فرمانده وی بود، گفت: اولین بار شما را در قرارگاه خاتم دیدم و اکنون که ۳۰ سال گذشته شما همان فرمانده محکم، استوار، قاطع و امیدوار به خداوند هستید اما در جبهه‌ای وسیع‌تر و پرخطرتر که به وسعت یک کشور و آینده یک ملت است، حضور دارید.

وزیر بهداشت گفت: دغدغه امروز من مهندسی بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور است و باور دارم امروز نیز از جنس همان سال‌های دفاع مقدس است.

رئیس جمهور هم که گویی پس از شنیدن حرف‌های وزیر، خاطرات دوران دفاع مقدس برایش زنده شده بود خطاب به میهمانان مراسم گفت: آقای هاشمی ما را به حال و هوای جبهه برد؛ واقعا در دوران دفاع مقدس بخش پزشکی خدمات زیادی را انجام داد.

به گزارش فارس، البته روحانی به همین میزان بسنده نکرد و با ذکر خاطره‌ای از آن ایام گفت: همسایه‌ای داشتم که پزشک بود، می‌گفت هر زمان که فلانی(روحانی) ساک خود را بر می‌دارد یعنی عملیاتی در پیش است ./نامه نیوز

Share