شعار تیم ملی فوتبال را انتخاب کنید و رایگان مسافر جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل شوید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا , علاقه‌مندان به فوتبال می توانند شعار تیم‌های ملی روی اتوبوس تیم ها را برای جام جهانی ۲۰۱۴ انتخاب کنند. جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل چهار ماه دیگر آغاز می شود و تیم ملی ایران نیز یکی از تیمهای حاضر در این رقابت ها است که […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا , علاقه‌مندان به فوتبال می توانند شعار تیم‌های ملی روی اتوبوس تیم ها را برای جام جهانی ۲۰۱۴ انتخاب کنند.

جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل چهار ماه دیگر آغاز می شود و تیم ملی ایران نیز یکی از تیمهای حاضر در این رقابت ها است که در کنار آرژانتین، بوسنی‌و هرزگوین و نیجریه به رقابت خواهد پردخت.

علاقه‌مندان به فوتبال می توانند با مراجعه به سایت فیفا (اینجا) شعار تیم های ملی حاضر در این جام را انتخاب کنند و در صورتی که این شعار ها برای قرار گرفتن روی اتوبوس تیم ها انتخاب شود، بلیط سفر به برزیل و تماشای بازی های جام جهانی را دریافت خواهند کرد.

هر کاربر می‌تواند برای هر تیم حاضر در این رقابت ها یک شعار انتخاب کند که در جام جهانی ۲۰۱۴ روی اتوبوس تیم‌ها قرار خواهد گرفت. زمان انتخاب شعار‌ها تا ۶ روز دیگر ادامه خواهد داشت و سپس تیم ها از آن زمان برترین شعار خود را انتخاب خواهند کرد.

برترین شعارهای تیم‌ها برای حضور در جام جهانی ۲ ماه دیگر اعلام خواهد شد.
irn

Share