دختر ۳ ساله با ضریب‌ هوشی آلبرت انیشتین+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یک دختر ۳ ساله با ضریب هوشی ۱۶۰، آلبرت انیشتین دوم شناخته شد. «الکسیز مارتین» دختر ۳ ساله آمریکایی اهل «آریزونا» در باشگاه «منسا» پذیرفته شد. در این باشگاه افرادی با ضریب هوشی بسیار بالا در جهان پذیرفته می‌شوند. این باشگاه خیلی خاص است اما «الکسی» نمی‌تواند خود را […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یک دختر ۳ ساله با ضریب هوشی ۱۶۰، آلبرت انیشتین دوم شناخته شد.
«الکسیز مارتین» دختر ۳ ساله آمریکایی اهل «آریزونا» در باشگاه «منسا» پذیرفته شد. در این باشگاه افرادی با ضریب هوشی بسیار بالا در جهان پذیرفته می‌شوند.

این باشگاه خیلی خاص است اما «الکسی» نمی‌تواند خود را با این محیط تطبیق دهد زیرا ضریب هوشی او معادل ضریب هوشی آلبرت انیشتین است.
 این دختر ۳ ساله مانند دخترهای دیگر نیست. وی در ۱۸ ماهگی قادر به تعریف داستان‌هایی بود که والدین او شب پیش موقع خواب برایش گفته بودند.

اولین نشانه‌های هوش بالا حافظه است که این دختر حافظه استثنایی دارد. وی در همان سنین قادر به نام بردن قاره‌ها و شهرها و کشورها بود و جای هرکدام را در نقشه می‌دانست.

همچنین زبان اسپانیایی را از طریق آی‌پد والدین خود یادگرفته است. به گزارش شبکه تلویزیونی آمریکا ABC با توجه به نتایج آزمون انجام شده توسط پزشکان ضریب هوشی این دختر بچه حدود ۱۶۰ است.
349036_322

Share