بازدید سرزده معاون بازرسی کل کشور از بازرسی گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمّد جواد حشمتی مهذب معاون نظارت و بازرسی امور تولید و توسعه سازمان بازرسی کل کشور با حضور سرزده در بازرسی کل گیلان و دیدار با سیف الله مسرور بازرس کل گیلان انتصاب وی را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون نظارت و بازرسی امور تولید و توسعه سازمان بازرسی کل کشور بطور سرزده از بازرسی گیلان بازید کرد.
محمّد جواد حشمتی مهذب معاون نظارت و بازرسی امور تولید و توسعه سازمان بازرسی کل کشور با حضور سرزده در بازرسی کل گیلان و دیدار با سیف الله مسرور بازرس کل گیلان انتصاب وی را تبریک گفت.

IMG_2301در این دیدار که با حضور برخی مسئولین و مدیران گروه های بازرسی برگزار شد حشمتی ضمن بحث و تبادل نظر ، از نزدیک در جریان برخی مشکلات و معضلات پیش روی بازرسان در انجام امور بازرسی از دستگاه های اجرائی قرار گرفت.

از عمده مباحث طرح شده در این دیدار می توان به موضوعاتی از قبیل ضرورت و اهمیت توجه به حفاظت از جنگلها و منابع طبیعی استان ، مدیریت منابع آب ، تغییرکاربری های غیر مجاز اراضی و برخی دیگر از مشکلات مبتلابه استان اشاره کرد.

درپایان این دیدار نیز مسئولین و مدیران بازرسی کل گیلان باتوجه بر جدّیت و قاطعیت بازرسی در برخورد با تخلفات و سوءجریانات احتمالی در دستگاه های اجرائی بر اهتمام بیشتر همه کارکنان این نهاد نظارتی تاکید نمودند.

Share