ویترین منشوری مغازه ها +تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ویترین مغازه های شهرمان خط مقدم جبهه غرب هستند اما ما خیلی ساده از کنار آن می گذریم و حتی به اثرات منفی و فاجعه ای که بعد از آن گریبان گیر ما و جامعه ما می شود فکر نمی کنیم و کسانی هم که باید جلوی این فاجعه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ویترین مغازه های شهرمان خط مقدم جبهه غرب هستند اما ما خیلی ساده از کنار آن می گذریم و حتی به اثرات منفی و فاجعه ای که بعد از آن گریبان گیر ما و جامعه ما می شود فکر نمی کنیم و کسانی هم که باید جلوی این فاجعه را بگیرند یا خوابند یا خودشان را به خواب زده اند.

با گذشتن از خیابان‌هایی که مغازه‌های بوتیک و فروش لباس در آنجا فعالیت دارند، متوجه کسی یا کسانی می‌شویم که از پشت ویترین نگاهمان می‌کنند!!!! روی که برمی‌گردانیم با مانکنی بی‌جان مواجه می‌شویم با لباس‌های رنگارنگ و مدل‌های ظاهری و پوششی عجیب و غریب و ژست‌های نابهنجار!

 

2255

 

مانکن‌هایی با شباهت بسیار به برخی از شهروندان؛ برخی با لباس‌ها و آرایشی کورکننده که در بازار رقابت، وسیله‌ای شده‌اند برای جذب هر چه بیشتر مشتریان و رهگذران که با دیدن ویترین‌ها و مانکن‌ها به خریدن لباس تشویق می‌شوند. لباس‌هایی که در تن ما آدم‌ها هم معقول و مطابق عرف نیستند ولی تا وقتی در تن مانکن‌ها هستند ظاهراً اشکالی بر آنها وارد نیست! مانکن‌هایی که الگویی برای نوع پوشش ما هستند.

 

2254

 

2257

 

2256

 

آری جبهه دشمن قسم خورده ما جای دوری نیست، همینجاست، پشت ویترین مغازه هایمان…

Share