مرگ ۴ گیلانی بر اثر سقوط از ارتفاع در حین برف‌روبی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پروفسور انوش برزیگر گفت: بر اساس گزارش معاونت درمان دانشگاه، متاسفانه تنها ۴ نفر مورد فوتی داشته‌ایم که در بحران برف اخیر بر اثر سقوط از ارتفاع در حین برف‌روبی فوت کرده‌اند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه هیچ مورد فوتی بر اثر سرما و یخ زدگی گزارش نشده است.

barzegar پروفسور انوش برزیگر در جریان بازدید از بیمارستان شهید انصاری رودسر اظهار کرد:تمام بیمارستان‌های شهرستان‌های گیلان آمادگی کامل پذیرش بیماران را دارند و هیچگونه مشکلی در این باره وجود ندارد.

وی با بیان اینکه بازدیدهای مستمری از بیمارستان های سطح استان انجام می‌شود، افزود:بر اساس گزارش معاونت درمان این دانشگاه، متاسفانه تنها ۴ نفر مورد فوتی داشته‌ایم که در بحران برف اخیر بر اثر سقوط از ارتفاع در حین برف‌روبی فوت کرده‌اند و هیچ مورد فوتی ناشی از سرما و یخ‌زدگی تا کنون گزارش نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان، توسعه و تجهیز اورژانس‌های شهرستان‌ها را یکی از اهداف کوتاه مدت دانشگاه علوم پزشکی گیلان دانست و تصریح کرد: بررسی موانع و مشکلات حوزه‌های بهداشت، درمان، آموزش، پژوهش، دارو و غذا از دیگر برنامه های کوتاه مدت دانشگاه است.

پرفسوربرزیگر با اشاره به بازدیدهای اخیر خود از بیمارستان‌های گیلان، افزود: با همراهی کارشناسان از چندین بیمارستان‌های دولتی بازدید کردیم که پس از بررسی و اعلام نظر کارشناسان دستور رفع مشکلات این بیمارستان ها را صادر کردیم./تسنیم

Share