مردمی بودن از ویژگی های مهم انقلاب اسلامی ایران است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان در نشست مشترک ستاد گرامیداشت دهه ی فجر با مسئولین اصناف استان گفت : مردمی بودن از ویژگی های مهم انقلاب اسلامی ایران است و مردم در سخت ترین شرایط همواره با پیروی از ولایت فقیه پشتیبان و همراه نظام بوده اند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا معاون سیاسی امنیتی   استاندار گیلان در نشست مشترک ستاد گرامیداشت دهه ی فجر با مسئولین اصناف استان گفت : مردمی بودن از ویژگی های مهم انقلاب اسلامی ایران است و مردم در سخت ترین شرایط همواره با پیروی از ولایت فقیه پشتیبان و همراه نظام بوده اند .

محمد احمدی پور با اشاره به همگام بودن اصناف در مقاطع مختلف نظام افزود : کسبه و تجار در وقایع مختلف کشور در کنار رهبران دینی خود حضور داشتند و نقش آفرینی کردند.

ahmadوی گفت: حضور اصناف در جشن های سالگرد پیروزی انقلاب نمونه بارزی از مردمی بودن این جشن هاست.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارگیلان با بیان اینکه سیاست گذاری و فراهم کردن زمینه های حضور قشرهای مختلف ازجمله اصناف در برنامه های دهه مبارک فجر مسئولیت مهم دستگاه های اکمیتی است، تصریح کرد : اگر ما خودمان به خوبی این وظایف را انجام دهیم، مردم نیز وظایف خود را در قبال انقلاب می دانند و آن را به نحو احسن انجام می دهند.

احمدی پور نقش صنوف را در رونق اقتصادی ، کاهش بیکاری و اشتغالزایی بسیار مهم دانست و اظهار داشت : در مقابل مردمی که جزئی جدا نشدنی انقلاب و نظام اسلامیمان هستند اصناف در ایجاد امنیت روانی در بخش اقتصادی بسیار تأثیرگذار هستند .

وی ادامه داد : اصناف با هوشیاری و درایت خود می توانند بسیاری از سختیها و تنگناها ی اقتصادی را مدیریت کنند تا فشاری به مردم نیاید .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارگیلان گفت : اصناف در تحقق حماسه اقتصادی که رهبری معظم انقلاب به آن در ابتدای سال تأکید داشته اند بسیار نقش آفرین هستند .

احمدی پور با اشاره به حضور میلیون ها گردشگر در گیلان افزود : اصناف با شناخت ذائقه و سلایق گردشگران ، آنها را وادار به خرید بیشتر اجناس در استان کنند و رونق بیشتر اقتصادی را شاهد باشیم .

زیرک معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان نیز در این نشست از برگزاری نمایشگاه توانمندی های صنعتی و معدنی استان در دهه فجر خبرداد و گفت : در دهه مبارک فجر امسال ۲۲ طرح صنعتی و تجاری با ۱۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری و اشتغالزایی ۵۸۰ نفر در استان گیلان به بهره برداری می رسد .

شکریه ، رئیس اتاق اصناف گیلان نیز اصناف را یکی از تشکل های بزرگ خدمت رسان به مردم اعلام کرد و گفت : ۹۰ هزار واحد صنعتی در گیلان فعالیت می کنند و در بزرگداشت ایام ا…دهه مبارک فجر هم مشارکت دارند .

وی اظهار داشت : نصب پرچم مقدس جمهوری اسلامی در سردر مغازه ها فروش فوق العاده و حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از مهمترین برنامه هایی است که در دهه فجر اصناف در آن مشارکت دارند .

Share