فرمانده ناجا:به من هم سبدکالا تعلق گرفته

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده نیروی انتظامی درباره ربوده شدن مرزبانان در منطقه جکیگور گفت: ما از همچنان از دولت پاکستان گلایه داریم.  سردار اسماعیل احمدی مقدم در جمع خبرنگاران و در پاسخ به پرسشی درباره تعلق گرفتن سبد کالا به وی گفت: به تمام نیروهای مسلح سبد کالا تعلق گرفته‌اند و من […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده نیروی انتظامی درباره ربوده شدن مرزبانان در منطقه جکیگور گفت: ما از همچنان از دولت پاکستان گلایه داریم.

ahmad سردار اسماعیل احمدی مقدم در جمع خبرنگاران و در پاسخ به پرسشی درباره تعلق گرفتن سبد کالا به وی گفت: به تمام نیروهای مسلح سبد کالا تعلق گرفته‌اند و من هم شاملش می‌شدم.

وی همچنین درباره ربوده شدن ۵ مرزبان در منطقه جکیگور نیز گفت: ما کماکان از دولت پاکستان گله داریم که چرا در نقطه سفر مرزی مرزبان ما رو می‌دزدند و می برند پاکستان.

فرمانده ناجا در مورد صف‌های سبد کالا نیز گفت: گزارشی مبنی بر اینکه فردی زیر دست و پا یا در اثر نزاع فوت کرده باشد نداریم و اونهایی هم که سکته کردند به نیروی انتظامی مربوط نمی‌شود.

سردار احمدی مقدم گفت: مردم برای رفتن به سینما هم هجوم آوردند شاید می‌شد این اتفاقات را مدیریت کرد. مثلاً بلیط سینما را داخل مدارس توزیع می‌کردند./فارس

Share