عملیات موفقیت‌آمیز موشک بالستیک «بارانی» هدیه‌ای به مردم ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  سردار حسین دهقان  در جمع شماری از مسئولان نظامی، انتظامی، مسلح و اجرایی استان سمنان در سالن غدیر استانداری سمنان، اظهار کرد: به مردم بزرگ ایران اسلامی این نوید را می‌دهیم که فرزندان آنها در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همواره خود را برای مقابله با هرگونه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزاbina-dehaghan  سردار حسین دهقان  در جمع شماری از مسئولان نظامی، انتظامی، مسلح و اجرایی استان سمنان در سالن غدیر استانداری سمنان، اظهار کرد: به مردم بزرگ ایران اسلامی این نوید را می‌دهیم که فرزندان آنها در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همواره خود را برای مقابله با هرگونه تهدیدی مهیا و مجهز می‌کنند.

وی تصریح کرد: اقدامات زیادی انجام می‌شود تا مردم ایران برای رویارویی با دشمن همواره آماده و پا به رکاب باشند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: دیروز این توفیق را داشتیم که موشک برد بلند بالستیک بارانی را تست کنیم و خوشبختانه تست این موشک موفقیت‌آمیز بود و هدیه‌ای زیبا به مردم ایران اسلامی تقدیم شد.

وی با تبریک فرا رسیدن ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: این روز را باید به ملت ایران و تمام مسلمین و مستضعفان جهان تبریک گفت چرا که ۲۲ بهمن در حقیقت روز پیروزی نور و روشنایی بر ظلمت و تاریbina-dehghanکی است.

وی گفت: ۲۲ بهمن روز رهایی ملت ایران از چنگال طاغوت و طلیعه استقرار حکومت الله در این گوشه از عرصه جغرافیای گیتی است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: انقلاب اسلامی این نوید را به همه ملت‌ها می‌دهد که اگر با رهبری واحد، مسیر درستی که ملت ایران طی کرد را پشت سر بگذارند، بدون شک شاهد تحول و شکوفایی خواهند بود.

دهقان افزود: سمنان نیز در سال‌های دفاع مقدس و قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین در سال‌های پس از آن نقشی بسیار تعیین کننده در معادلات کشور داشته است و باید این نقش را همواره پاس داشت./فارس

 

Share