sabad kalla

بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ 50597 نسخه چاپی

sabad kalla

کلید واژه :
نظرات شما


+ 8 = ده

آخرین اخبار

باید به دنبال جرم و زندان زدایی باشیم;اثر بخشی زندان ها به شدت کاهش یافته است

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،وزیر دادگستری گفت: حکم های اثربخش را باید برای اجرا در اولویت قرار داد و همچنین عنوان کرد: زندان ها برای ما سودمند نیستند و ما تا می توانیم باید از ورود افراد به زندان ها جلوگیری کنیم زیرا اثر بخشی زندان ها به شدت کاهش یافته است.

بندر کاسپین یکی از بنادر مهم دریای خزر در آینده نزدیک است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صبح امروز پنج شنبه پس از بازدید از طرح توسعه مجتمع بندری کاسپین و طرح تقاطع غیر هم سطح منطقه آزاد انزلی،گفت: سال ۹۴ سال رونق اقتصادی است و برای رسیدن به رونق اقتصادی باید صادرات غیر نفتی بیش از پیش توسعه یابد و مناطق آزاد در توسعه صادرات غیر نفتی نقش کلیدی دارند.

با راه اندازی سامانه سامد و مرکز ارتباطات مردمی،عزت و شأن مردم ایران حفظ شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،وزیر کشور گفت: با راه اندازی سامانه سامد و مرکز ارتباطات مردمی رییس جمهوری، عزت و شأن مردم ایران حفظ شده است.

تاکید پورمحمدی براستفاده از تجارب فرماندار و ظرفیت امام جمعه انزلی برای حل مشکلات

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پورمحمدی با بیان اینکه دولت تمام امکانات خود را برای توسعه کشور بسیج کرده است گفت:انزلی از گذشته ی دور به عنوان شهری که پرچمدار فرهنگ,اقتصاد و دفاع ملی بوده معرفی شده است و مشکلات این شهر با خلاقیت مدیران آن حل خواهد شد

به متقاضیان سرمایه گذاری در صنعت گردشگری گیلان تسهیلات لازم اعطا می گردد

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سلطانی فر خاطرنشان کرد: در صورتی که متقاضی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری برای استان گیلان وجود داشته باشد قول آن را خواهم داد که تسهیلات لازم را برای اتمام آن تامین نمایم.

دولت از نقد سازنده,صادقانه و عالمانه استقبال می‌کند و قلم خبرنگار باید صادقانه باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صادق خاطرنشان کرد: دولت از نقد سازنده و صادقانه و عالمانه استقبال می‌کند و قلم خبرنگاران در نقد دولت باید صادقانه باشد.