sabad kalla

بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ 50597 نسخه چاپی

sabad kalla

کلید واژه :
نظرات شما


هفت × = 42

آخرین اخبار

پول‌های رحیمی خرج کدام یک از نمایندگان شده است؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صرف نظر از اینکه چه کسی بنیان ریاست رحیمی بر دیوان محاسبات را گذاشته‌، ادعای رحیمی این است که محکومیت وی به دلیل مسئولیت‌هایش نیست، بلکه به دلیل نقشش در رقابت‌های انتخاباتی بوده است.

مرقومه ­پر مهر رهبر معظم انقلاب با استقبال وسیع مسلمانان اروپا و آمریکا مواجه شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس مرکز اسلامی هامبورگ خطاب به رهبر معظم انقلاب نوشت: مرقومه ­پر مهر حضرتعالی خطاب به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی حسب اطلاعات میدانی با استقبال وسیع مسلمان منطقه مواجه شد.

نامه های سردار سلیمانی برای یک دختر آبادنی+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران که این روزها بیش از همه بخاطر فرماندهی موفق عملیات علیه داعش در عراق تیتر رسانه ها و نقل محافل عمومی است، پس از خواندن کتاب « من زنده ام »، دو یادداشت متفاوت برای معصومه آباد نویسنده آن فرستاده که در اولی، از اینکه عکسش روی جلد کتاب است، انتقاد کرده و در دومی، از او به عنوان معرف دختر مسلمان شیعه و تربیت خمینی (ره) نام برده است که باید به او افتخار کرد.

پاسخ شریعتمداری دولت به شریعتمداری کیهان: آرزوی شفای عاجل برای جنابعالی دارم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،پس از انتشار گزارشی درباره «طرح فضایی جدید دولت»در روزنامه کیهان،محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور جوابیه‌ای به کیهان ارسال کرده است.

تصویب«تعیین حوزه انتخابیه» برای رای‌دهی در انتخابات در مجمع تشخیص مصلحت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از تصویب “مشخص نمودن حوزه‌های انتخاباتی برای رأی‌دهندگان قبل از برگزاری انتخابات” در سیاست‌های کلی انتخابات در این مجمع خبر داد.

واکنش ستاره والیبال به توهین کاربران در خصوص انتشار عکس دیدار با رهبری+عکس

به گزارش سرویس فضای مجازی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پس از دیدار عصر گذشته قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی اینچئون با رهبر معظم انقلاب اسلامی ,سید محمد موسوی بازیکن ارزشمند والیبال تیم ملی ایران تصویری از دیدار خود با رهبر معظم انقلاب در صفحه اینستاگرام خود منتشر نمود که برخی از کاربران این حرکت وی را خودنمایی دانسته و این عمل وی را برای کسب منافع شخصی تشخیص دادند.