sabad kalla

بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ 50597 نسخه چاپی

sabad kalla

کلید واژه :
نظرات شما


2 + = یازده

آخرین اخبار

از عرصه سیاسی کشور قهر نکرده‌ام/حصر با گفتن و توصیه حل نخواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به مسوولان گفت: ملت ایران ملت کم‌ توقعی است و انتظاری جز این‌که مسئولین آن‌ها را تحویل بگیرند و حرف آن‌ها را بشنوند ندارد.

اختتامیه نخستین جشنواره لاله های تالابی در انزلی برگزار شد+تصاویر

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مراسم اختتامیه جشنواره لاله های تالابی بندر انزلی با حضور بیش از ۵ هزار نفر از مردم انزلی و گردشگران به پایان رسید.

سردار عبدالله پور:استاندار گیلان همواره از حاشیه‌های سیاسی بدور بوده و تنها به کار و تلاش می اندیشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان به همراه فرمانده سپاه قدس عصر امروز از طرح اقتصاد مقاومتی مجتمع آبزی پروری شهدای خیبردر آبکنار بندرانزلی بازدید کرد.

فقر زیرساختی در طرحهای سالم سازی مشهود است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مسرور آمادگی سازمان متبوع خود را برای حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی به منظور ساخت مجتمع های گردشگری و تفریحی در منطقه اعلام کرد و گفت: با ایجاد مراکز گردشگری و مجموعه های تفریحات دریایی و امکان استفاده مردم از مواهب طبیعی از خروج ارز از کشور جلوگیری به عمل خواهد آمد.

اجرای طرح ملی کتاب خوان در گیلان/پویایی جامعه در پویایی کتابخانه‌های عمومی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا امیر محمدپور پیش از ظهر امروز در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان فومن درباره برگزاری طرح سراسری کتاب خوان در گیلان، اظهار کرد: طرح استانی کتاب خوان در ۲۵ مرداد ماه سال جاری برای نخستین بار در گیلان برگزار می‌شود.

از تمامی تشکل های محیط زیستی حمایت می کنیم

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیرکل جدید محیط زیست گیلان اظهار کرد: اگر به هرجای کشور نگاه کنیم متوجه مشکلات فراوان زیست محیطی می شویم و متأسفانه محیط زیست کشور در یکی از دشوارترین و بحرانی ترین وضعیت خود قرار گرفته است.