انتخاب سردبیر

sabad kalla

بهمن ۱۴, ۱۳۹۲ 50597 نسخه چاپی

sabad kalla

کلید واژه :
نظرات شما
آخرین اخبار

در تجمع ۱۵۰ مشهدی در حمایت از مواضع آیت الله علم الهدی چه گذشت!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،چند روز پس از تبلیغات گسترده برای برگزاری تجمعی در حمایت از موضع حجت الاسلام علم الهدی در برابر برگزاری کنسرت در مشهد، فقط حدود ۱۵۰ نفر در این تجمع از میان ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر جمعیت این شهر حاضر شدند.

جنتی: کنسرت‎ها نه اشکال شرعی دارد و نه قانونی و عرفی / به خواسته‎های مردم احترام بگذاریم

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جنتی با تاکید بر اینکه کنسرت ها اشکال شرعی, قانونی و عرفی ندارند, متذکر شد: باید به خواسته های جامعه احترام بگذاریم.

آقای روحانی انسان فرزانه ای است/ برخی درخواست‌هایی از رئیس جمهور دارند که سبب ایجاد دشمنی می شود

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده ولی فقیه در گیلان در پایان اظهار کرد: آقای روحانی انسان فرزانه ای است و جایگاه خوبی در نطام دارد منتها برخی درخواست هایی دارند که سبب ایجاد دشمنی می شود.

دولت تدبیر و امید به هیچ یک از عناوین اصلاح طلب و اصولگرا, چپ و راست کاری ندارد

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جنتی گفت: دولت تدبیر و امید به هیچ یک از عناوین اصلاح طلب و اصولگرا, چپ و راست کاری ندارد و بی جهت در راستای حذف نیروها اقدام نکرده است.

سیاست های کلی در حوزه فرهنگ باید به داد مزیت های نسبی گیلان برسد / حتی یک گروه تئاتر مستقل وجود ندارد

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا طلوعی گفت: در استان گیلان چهره های فرهیخته و بزرگان زیادی داریم که می توانند در بازافرینی چهره گیلان کمک فراوانی کنند ولی نیازمند منابع مالی در حوزه های مربوطه هستیم و باید چهره های اصیل گیلانی را به مردم نشان دهیم.

اولویت دولت برداشتن تحریم و تحقیر از سر ملت ایران بود/نمایندگان گیلان ملی می‌اندیشند

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جنتی با اشاره به شرایط روی کارآمدن دولت تدبیر و امید اظهار کرد: دولت یازدهم در شرایطی که تحریم های ظالمانه به کشور وارد شده بود و کشور در بدترین شرایط خود پس از جنگ قرار گرفته بود روی کار آمد.