دستگیری «محسن ژاپنی»در حین زورگیری + عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت از دستگیری شروری خبرداد که به امر زورگیری از مردم آن هم با چاقو گرایش یافته بود. در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح امنیت محله محور و پاسخگویی به مطالبات شهروندان، ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد اقدام به گشت‌زنی هدفمند در سطح […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت از دستگیری شروری خبرداد که به امر زورگیری از مردم آن هم با چاقو گرایش یافته بود.

در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح امنیت محله محور و پاسخگویی به مطالبات شهروندان، ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد اقدام به گشت‌زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی‌شان کردند.

وی با بیان اینکه واحد کلانتری‌ در گشت‌زنی‌ نامحسوس خود در ساعت سه بامداد چهاردهم بهمن ماه در خیابان آزادی متوجه زورگیری دو نفر می‌شوند، گفت: ماموران متوجه شدند که دو نفر با تهدید یکی از شهروندان با چاقو، قصد زورگیری از وی را دارند که سریعا وارد عمل شدند.
japan

سرکلانتر پنجم پلیس پایتخت با بیان اینکه دو زورگیر بلافاصله پس از رویت ماموران پلیس با پای پیاده اقدام به فرار کردند، افزود: سرانجام ماموران این دو زورگیر به نام‌های «مراد» ۳۲ ساله و «سیامک» ۴۲ ساله را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

احدی با بیان اینکه بررسی‌ها نشان داد که سارقان زورگیر دارای سوابق متعددی هستند، ادامه داد: بررسی‌ها نشان داد که «سیامک» معروف به «محسن ژاپنی»، از اراذل و اوباش محدوده طرشت است و هشت مورد سابقه شرارت و زورگیری نیز در پرونده خود دارد.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این دو متهم، یک قبضه چاقوی غیرمتعارف نیز کشف شد، گفت: پرونده همچنان در حال پیگیری است./ایسنا

Share