حضور ملت ایران در ۲۲ بهمن پاسخ محکمی به یاوه‌گویی سران آمریکا است

حذف و کاهش سرعت‌گیرها در جاده‌های مواصلاتی گیلان اقدام مناسبی است

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تجلیل از حضور پرشور مردم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، گفت:حضور پرشور ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ محکمی به یاوه‌گویی سران آمریکا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، با تجلیل از حضور پرشور ملت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، اظهار کرد: ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، عیدملی ومذهبی بزرگ ایرانیان بوده و مظهر استکبار ستیزی ملت قهرمان ایران است.ghorbani1

وی با بیان اینکه این حضور مقتدرانه در صحنه‌های مردمی نشانه حمایت ملت از حق و حقوق دینی، سیاسی و اجتماعی آنها است، افزود: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی‌ یوم‌الله ۲۲ بهمن حماسه آفریدند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه روزگاری شاه و رژیم پهلوی با اتکا بر استکبار، ملت را در ظلم و تنگنای سیاسی و اقتصادی قرار داده بود، گفت: انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل استقلال ملت را پس گرفت.

آیت‌الله قربانی خاطرنشان کرد: سالگرد پیروزی انقلاب‌، یادآور رشادت‌ها و جانفشانی‌های ملت حق‌طلبی است که  در سایه‌ی رهبری داهیانه حضرت امام خمینی(ره) و حماسه عشق وعقلانیت وتدبیر طومار استکبار دوهزار و۵۰۰ساله را از کشور مان برچید.

وی تصریح کرد: امروز پیشرفت‌های چشمگیر و درخشان علمی، فنی و اقتصادی،دفاعی، نفوذ سیاسی و آرمان‌های آزادی‌خواهانه و عدالت طلب جمهوری اسلامی ایران در میان ملت‌ها و دولت‌ها در اقصی نقاط عالم از برکات انقلابی است.

آیت‌الله قربانی، تصریح کرد: مردم گیلان با حضور پرشور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن به جهانیان ثابت کردند که همیشه در صحنه بوده و به عنوان تکلیف الهی در راهپیمایی شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه در دوران طاغوت ایران به غرب بسیار وابسته بود، گفت: امروز ایران جزو هفت کشور برتر علمی، دانش و پژوهش است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه شاه ملعون نوکر استکار بود، افزود: طاغوت، روحانیون و انقلابیون را زجرکش می‌کرد و روز ۲۲ بهمن روز اخراج فرعون زمان است.

آیت‌الله قربانی حضور پرشور ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را پاسخی محکم به یاوه‌گویی سران آمریکا دانست./تسنیم

 

Share