تمام مدارس آستارا فردا تعطیل است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فاضل تعلیمیان  با بیان اینکه به علت بارش برف سنگین وسرما در این شهرستان مدارس تمام مقاطع تحصیلی فردا تعطیل شدند، اظهار کرد: مدارس نوبت صبح و عصر فردا در تمامی مقاطع تعطیل است. مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا افزود: با توجه به بارش برف و برودت هوا […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فاضل تعلیمیان  با بیان اینکه به علت بارش برف سنگین وسرما در این شهرستاbarf (9)ن مدارس تمام مقاطع تحصیلی فردا تعطیل شدند، اظهار کرد: مدارس نوبت صبح و عصر فردا در تمامی مقاطع تعطیل است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستارا افزود: با توجه به بارش برف و برودت هوا و با توجه به مشکلات بوجود آمده در عبور و مرور با هماهنگی های لازم این تصمیم اتخاذ شد.

تعلیمیان، از همه دانش‌آموزان خواست نکات لازم را رعایت و تعطیلی مدارس را به بازی در برف و بروز حوادث ناگوار تبدیل نکنند و از این فرصت برای مرور دروس استفاده کنند.

بارش برف که از شب گذشته در آستارا آغاز شده هنوزهم ادامه دارد و باعث لغزندگی سطح محورهای ارتباطی شهرستان شده است. رطوبت هوا در این شهرستان ۹۶ درصد است و بارش برف در ارتفاعات همچنان ادامه دارد./تسنیم

Share