تماس ۲ میلیاردی از وزارت راه برای دادن رشوه به نماینده مجلس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  ظهر امروز و طی برگزاری جلسه تلفیق بودجه سال ۹۳ محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس در مخالفت با پیشنهاد افزایش اعتبار وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: قبل از جلسه عصر امروز از طرف وزارتخانه شخصی با من تماس گرفت و گفت در صورت رای آوردن افزایش […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  ظهر امروز و طی برگزاری جلسه تلفیق بودجه سال ۹۳ محمدقسیم عثمانی نماینده مردم بوکان در مجلس در مخالفت با پیشنهاد افزایش اعتبار وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: قبل از جلسه عصر امروز از طرف وزارتخانه شخصی با من تماس گرفت و گفت در صورت رای آوردن افزایش تخصیص اعتبار به این وزارتخانه، مبلغ ۲ میلیارد تومان به حوزه انتخابیه شما اختصاص خواهیم داد.

رشوهوی ضمن انتقاد از وجود این رویه زشت در دولت و تلاش برخی عناصر برای تطمیع نمایندگان خواستار برخورد قاطع دولت با این افراد شد.

در این نشست بلافاصله محمد باقر نوبخت به نمایندگی از دولت ضمن تشکر از بیان این موضوع و همچنین مناعت طبع ایشان، درخواست اعلام نام فرد تماس گیرنده از سوی دولت را کرد و گفت: اینجانب از سوی ریاست محترم جمهوری اختیار تام در برخورد با اینگونه موارد فساد در بدنه دولت را دارم و حتما با فرد تماس گیرنده و روسای وی برخورد خواهد شد.

در ادامه محمد قسیم عثمانی طی نامه کتبی مراتب را به اطلاع وی رساند تا نوبخت ضمن رسیدگی به این ماجرا، دستور عزل و برخورد با خاطیان را صادر کند.

وجود نمایندگانی پاک دست و ضد فساد در برخورد با مفسده و در پی آن برخورد قاطع دولت با اینگونه زیاده خواهی ها از سوی افراد و دستگاه های خود، به طور حتم زمینه ساز مبارزه اساسی با پدیده زشت فساد در تمامی سطوح خواهد شد.

الف/

Share