برگزاری محفل انس با قرآن کریم در رشت+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت , این سازمان  با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبراکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم محفل انس با قرآن کریم، با حضور قاریان برجسته در۲۶ دی ماه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا و به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت , این سازمان  با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبراکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم محفل انس با قرآن کریم، با حضور قاریان برجسته در۲۶ دی ماه در مسجد امام جعفر صادق (ع) برگزار کرد.

در این محفل نورانی که اعضای شورای اسلامی شهر رشت، جمعی از مسئولین وقشرهای مختلف مردم خصوصا نوجوانان و جوانان حضور پرشوری داشتند، رضا قانع آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت کرد.

سپس حجت الاسلام والمسلمین شیرزاد، امام جماعت مسجد به ایراد سخنرانی در این مراسم پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین شیرزاد در سخنان خود ضمن قدردانی از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در برگزاری چنین مراسمی ، محفل انس با قرآن را فرصت ارزشمندی برای مشتاقان و شیفتگان قرآن برای خودسازی و بهره گیری از از معارف قرآن برشمرد.

در ادامه این مراسم حاج مهدی نگهدار و حاج محمود لطفی نیا از دیگر قاریان این برنامه به قرائت قرآن کریم پرداختند. همچنین از حاج مهران قانع پیشکسوت قرآنی با اهداء هدیه تجلیل و قدردانی شد.

شایان ذکر است برگزاری مسابقه قرآنی از دیگر بخش های این برنامه بود و در پایان به برگزیدگان مسابقه جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
6IMG_0768  3IMG_0741 4IMG_076615IMG_0795

 

Share