امکان خرید خودرو در سطح نمایشگاه های محدوده منطقه آزاد انزلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، مجوز عرضه خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی در سطح نمایشگاه های محدوده مجاز تردد خودرو سازمان صادر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  و به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، مجوز عرضه خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی در سطح نمایشگاه های محدوده مجاز تردد خودرو سازمان صادر شد.

anzali1 با توجه به درخواست مردم شریف استان گیلان و پیرو هماهنگی به عمل آمده با پلیس راهنمایی و رانندگی استان به منظور تسریع، تسهیل و یکسان سازی درنحوه عرضه خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی و ارائه خدمات بهینه به خریداران خودروها، امکان عرضه و خرید خودرو در تمامی شهرستانهای محدوده تردد خودرو از سوی شرکتهای واردکننده خودرو صادر شد.

عدم ضرورت مراجعه خریداران به محدوده پلاک گذاری، افزایش ساعات بازدید خودروها، اختصاص فضا و مکان مناسب نمایشگاهی، حذف واسطه گری و دلالی، امکان ارائه خدمات پس از فروش و تأمین قطعات از جمله مزایای اجرای این طرح می باشد.

هم اکنون ۱۲ شرکت با دریافت مجوزات لازم از سوی این سازمان اقدام به واردات خودرو می نمایند و در حال حاضر حدود ۲۰ نمایشگاه عرضه خودرو از سوی شرکتهای وارده کننده خودرو با پلاک منطقه در شهرهای رشت و انزلی با فرآهم نمودن شرایط مناسب در این زمینه شروع به فعالیت نمودند.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی تصریح نمود: تمامی شرکتهای مجاز وارد کننده خودرو موظف شده اند فضای نمایشگاهی مناسب با رعایت ضوابط و استاندارهای لازم در سطح شهرستانهای محدوده تردد خودرو را به این سازمان تعرفه تا پس از بازدید و موافقت سازمان نسبت به مجوز فروش خودروها در نمایشگاههای مزبور اقدام نمایند .

گفتنی است شهرستانهای بندرانزلی، رشت، رضوانشهر، صومعه سرا، لاهیجان، آستانه اشرفیه، لنگرود، فومن و سیاهکل در محدوده تردد ۵۰ کیلومتر خودروهای خارجی با پلاک منطقه آزاد انزلی قرار دارند و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پرتال سازمان به آدرس اینترنتی www.anzalifz.ir مراجعه نمایند.

Share