افتتاح مجتمع تفریحی گردشگری مروارید سرولات تا پایان سال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  حسین رمضان‌خواه عصر امروز در جریان بازدید از متجمع در حال احداث تفریحی گردشگری چابکسر اظهار کرد: مجتمع مذکور با سرمایه‌گذاری یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود. وی مجتمع تفریحی گردشگری مروارید سرولات را برخوردار از طبیعت دل‌نواز و جاذبه‌های مورد علاقه گردشگران داخلی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  حسین رمضان‌خواه عصر امروز در جریان بازدید از متجمع در حال احداث تفریحی گردشگری چابکسر اظهار کرد: مجتمع مذکور با سرمایه‌گذاری یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

13920606000175_PhotoAوی مجتمع تفریحی گردشگری مروارید سرولات را برخوردار از طبیعت دل‌نواز و جاذبه‌های مورد علاقه گردشگران داخلی و خارجی عنوان کرد و افزود: احداث مجتمع مذکور از سال ۹۱ آغاز شده و در مدت ۱۶ ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

رمضان‌خواه با بیان اینکه مجتمع تفریحی گردشگری مروارید سرولات در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع در چهار طبقه احداث می‌شود، تصریح کرد: مجتمع مذکور دارای سه سالن پذیرایی با ظرفیت ۲۶۰ نفر است.

بخشدار چابکسر راه‌اندازی مجتمع‌های تفریحی و گردشگری در رونق اقتصادی منطقه را تاثیرگذار خواند و بیان کرد: مجتمع تفریحی گردشگری مروارید سرولات دارای آشپزخانه‌های مجهز و مدرن، آب‌نما، پیست خودرو، رستوران سنتی، ست‌های ورزشی و برج روشنایی است.

به گفته وی، راه‌اندازی مجتمع تفریحی گردشگری مروارید سرولات زمینه اشتغال ۲۰ نفر را فراهم می‌کند.

*احداث هتل ۴ ستاره در چابکسر

رمضان‌خواه در ادامه از احداث هتل چهار ستاره در چابکسر خبر داد و اظهار کرد: سال ۹۳ هتل هفت طبقه مروارید سرولات با زیربنای یک‌هزار متر مربع احداث می‌شود./فارس

Share