اعزام ناوگان ارتش ایران به طرف مرزهای دریایی آمریکا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده ناوگان نظامی شمال کشور گفت: ناوگان نیروی دریایی ارتش ایران با حرکت به طرف اقیانوس اطلس برای نخستین بار به مرزهای دریایی آمریکا نزدیک می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا امیرافشین رضائی‌حداد ظهر امروز در دیدار کمیته نیروهای مسلح دهه فجر انقلاب اسلامی با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان با تبریک فرا رسیدن سی‌ و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری چراغ راه نیروهای مسلح است.

indexوی برنامه‌ریزی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را طبق نظر فرمانده معظم کل قوا عنوان کرد و افزود: نیروهای مسلح برای ایجاد اقتدار برنامه‌ریزی ویژه‌ای را تدارک دیدند.

رضائی‌حداد اقتدار در آموزش را از برنامه‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست و بیان کرد: آموزش کارکنان ولایتمدار و خدامحور از برنامه‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده ارشد آجا در گیلان بر ایجاد اقتدار در سلحشوری و دشمن‌ستیزی نیروهای مسلح تاکید کرد و گفت: اقدام‌های خوبی در بخش پدافند و راداری انجام شده است.

وی با اشاره به توانایی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: دشمن تصور نمی‌کرد بتوانیم در عرصه‌های مختلف نظامی موفقیت‌هایی را کسب کنیم.

رضائی‌حداد برنامه‌ریزی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را حضور در دورترین نقاط خواند و بیان کرد: ناوگروه‌های ارتش ایران اکنون از طرف آفریقای جنوبی به طرف اقیانوس اطلس در حرکت هستند.

فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: ناوگان نظامی ایران برای نخستین بار به مرزهای دریایی آمریکا نزدیک می‌شود و این حرکت پیام خود را دارد.

*دیپلماسی موفق ایران به واسطه کارآمدی نیروهای مسلح است

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان نیز در دیدار مذکور ۱۹ بهمن را یادآور بیعت همافران نیروی هوایی با امام (ره) در سال ۵۷ عنوان کرد و گفت: رژیم ستم‌شاهی در روزهای آخر تمام نیروهای خود را از دست داده بود و به ارتش امید داشت.

رسول جلائی دیدار بیاد ماندنی همافران با امام (ره) را سبب ناامید شدن رژیم طاغوت از ارتش دانست و بیان کرد: بیعت نیروهای مسلح با امام (ره) روند پیروزی انقلاب اسلامی را مضاعف کرد و ارتش به صف ملت پیوست.

وی نیروهای مسلح در کشورهای استکباری را در خدمت ستمگران خواند و اظهار کرد: استکبار از نیروهای مسلح برای مقابله با مردم استفاده می‌کند.

جلائی با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مقابله با جریان‌های ضد انقلاب، دفاع مقدس، دوران سازندگی و بحران‌ها به صورت مستمر در صحنه حضور دارند، تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ابزاری برای دفاع از منافع کشور هستند.

مسئول کمیته نیروهای مسلح دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان دیپلماسی موفق جمهوری اسلامی ایران را به واسطه کارآمدی نیروهای مسلح کشور عنوان کرد و یادآور شد: ناکارآمدی تمام گزینه‌های آمریکا به‌ویژه گزینه نظامی به دلیل اقتدار نیروهای مسلح ایران است.

وی با تاکید بر اینکه دشمن جرات تعرض به نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارد، خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح مایه آرامش و امنیت مردم در کشور هستند.

جلائی، نقش نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در امنیت پایدار را برجسته عنوان کرد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان به ویژه‌برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: نیروهای مسلح ۱۵۰ ویژه ‌برنامه برای دهه فجر انقلاب اسلامی در گیلان تدارک دیده‌اند./فارس

Share