آقای رئیس جمهور ، نگذارید آبکنار مدفون شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزاعده ای از اهالی آبکنار نامه ای را برای حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان ارسال کرده اند.آنها در این نامه خواستار کمک بیشتر به آبکنار شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از انزلی کلابعده ای از اهالی آبکنار نامه ای را برای حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان ارسال کرده اند.

آقای رئیس جمهور ، نگذارید آبکنار مدفون شود
علیرغم تلاش نیروهای امدادی و کلیه دستگاهها و مردم بومی حاضر در روستای آبکنار متاسفانه هنوز وضعیت بحرانی است و ساکنان روستا در محاصره کامل برف می باشند. سقف برخی اماکن فروریخته و مردم از نظر نان و آب و مایحتاج عمومی در مضیقه و جانشان در خطر است.

آقای رئیس جمهور عزیز

ما روز سه شنبه صبح هم برای شما نامه نوشتیم و درخواست کمک کردیم. تا اینجای کار متشکریم. اما وضع بسیار نگران کننده و توان نیرووهای امدادی استان بسیار محدود و ناکافی است. نیاز به کمک بیشتر از سایر مناطق می باشد. خواهشمندیم با دستوری ویژه و اقدامی به موقع آبکنار و روستاهای اطراف را نجات دهید و از بروز فاجعه جلوگیری نمائید.
نگذارید آبکنار زیر برف مدفون شود، پدران و مادران بسیاری که بزرگترین سرمایه های این کشور تنها و بی پناه منتظر دست یاری اند.

خواهشمند است توجه فرمائید که آبکنار هم اکنون شدیدا نیازمند مساعدت و توجه جنابعالی و مسئولان ارشد کشور است.
2014-02-04-08_011

Share