گزارش تصویری محفل انس با قرآن کریم در مسجد الجواد لاکانی رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزاو به نقل از ۸دی نیوز، محفل انس با قرآن کریم  به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) در مسجد الجواد(ع) لاکانی (سبزه میدان) رشت به همت اداره اوقاف و امور خیریه این شهر برگزار شد. در این مراسم حامد شاکرنژاد از قاریان بین المللی قرآن کریم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزاو به نقل از ۸دی نیوز، محفل انس با قرآن کریم  به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) در مسجد الجواد(ع) لاکانی (سبزه میدان) رشت به همت اداره اوقاف و امور خیریه این شهر برگزار شد.

در این مراسم حامد شاکرنژاد از قاریان بین المللی قرآن کریم به قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید پرداخت و حجت الاسلام والمسلمین یوسف صدیق عربانی امام جمعه موقت رشت سخران این محفل بود.

صدیق‌عربانی با اشاره به اهمیت فراگیری قرآن، از جوانان خواست تا با اعتقادی راسخ از فیض تعالیم این کتاب آسمانی برخوردار شوند.

وی یادآور شد: عشق به قرآن کریم سرمایه‌ای الهی است که در وجود جوانان نهادینه شده و دشمنان اسلام هرگز نمی‌توانند این شور و اشتیاق را به غارت ببرند.

لازم به ذکر است حسین رفیعی نفر اول ابتهال کشور نیز در این محفل به قرائت قرآن کریم پرداخت و همچنین گروه تواشیح آل عبا تواشیح خوانی کردند.

 

Share