همسر عارف هم برای انتخابات مجلس دهم دست به کار شد!!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا همسر محمدرضا عارف که در بیمارستان های شهدای تجریش و خاتم الانبیاء نیز سابقه فعالیت دارد، ارتباط خود را با زنان اصلاح طلب در جامعه و مخصوصا در حوزه سلامت گسترش داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  محمد رضا عارف کاندیدای اصلاح‌طلب یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که چندی پیش بر اساس اظهارات خودش به دلیل بعضی مسائل شخصی از عضویت در هیئت مدیره بنیاد باران که زیر نظر محمد خاتمی است، انصراف داد اخیرا فعالیت‌هایش را گسترش داده و گفته می‌شود که قرار است اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده مجلس با محوریت عارف وارد میدان شوند.

-31618

در این بین شنیده شده  که حمیده مروج فرشی همسر عارف که هم اکنون به عنوان پزشک متخصص پوست و عضو هیات علمی در دانشگاه علوم پزشکی تهران فعالیت دارد، نیز در حال انجام تلاش هایی برای آماده کردن زمینه حضور محمدرضا عارف در انتخابات است.

همسر محمدرضا عارف که در بیمارستان های شهدای تجریش و خاتم الانبیاء نیز سابقه فعالیت دارد، ارتباط خود را با زنان اصلاح طلب در جامعه و مخصوصا در حوزه سلامت گسترش داده است.

اصلاح طلبان به طور جدی تصمیم دارند که کرسی‌های سبز رنگ مجلس را با هدف حضور هرچه بیشتر در عرصه تصمیم گیری در امور کشور، به دست بگیرند ؛ گفته می‌شود محمد رضاعارف به دلیل داشتن کارنامه درخشان از نظر اصلاح طلبان به احتمال زیاد به عنوان سرلیست اصلاح طلبان در انتخابات معرفی خواهد شد.

البته پیش از این نیز اخباری مبنی بر احتمال کاندیداتوری عارف از حوزه انتخابیه تفت و‌میبد با توجه به فوت حجت‌الاسلام یحیی‌زاده نماینده فقید این شهر، در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس منتشر شده بود.

 

 

Share