نمایندگی ایران در سازمان ملل تهدید به حمله میکروبی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بسته ناشناخته ای که حاوی نامه تهدید آمیزی با تمبر پستی رژیم اسراییل بود روز پنج شنبه به وقت محلی به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل مستقر در خیابان سوم نیویورک، ارسال شد که در آن این نمایندگی به حمله میکروبی (ویروسی) تهدید شده است. بر اساس […]

unبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بسته ناشناخته ای که حاوی نامه تهدید آمیزی با تمبر پستی رژیم اسراییل بود روز پنج شنبه به وقت محلی به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل مستقر در خیابان سوم نیویورک، ارسال شد که در آن این نمایندگی به حمله میکروبی (ویروسی) تهدید شده است.

بر اساس گزارش واصله، در بسته مذکور که به دفتر نمایندگی کشورمان ارسال شده، نامه ای همراه با چند حشره خشک شده قرار داشته که در نامه مذکور آمده است: کسانی که دشمن اسراییل هستند مورد حمله ویروسی قرار می گیرند.

نمایندگی کشورمان در سازمان ملل بلافاصله مراتب را به دستگاه هایی ذیربط کشور میزبان اطلاع داد ، که با ورود ماموران ضد میکروبی و پزشک متخصص بسته و نامه های آلوده با مراقبت های ویژه برای بررسی های بیشتر و جلوگیری از اشاعه احتمالی خطر ویروس ها از نمایندگی خارج گردید.

بر اساس اطلاع خوشبختانه تاکنون گزارشی از ابتلا و آلودگی کارکنان نمایندگی منتشر نشده است./ایرنا

Share