نفس تازه ای که به اسطوره فوتبال رشت داده شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرهاد حسین پور که بیش از یک دهه مسئولیت سرمربیگری سپیدرود را بر عهده داشت، جای خود را به رسول حقدوست یکی از پیشکسوتان این باشگاه داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سپیدرود یکی از محبوب‌ترین تیم‌های شمال کشور محسوب می‌شود و در عین حال جزو یکی از ریشه‌دارترین تیم های فوتبال ایران است.

sepidrood

سپیدرود که در یک دهه گذشته با یک زندگی بخور و نمیری که هرگز در شأن این تیم قدیمی نبوده همواره (به جز یک سال) در لیگ دسته دوم کشور دست و پا زده است و سال به سال منزوی‌تر شده بود، حالا با خبرهایی که در این چند روز به گوش می‌رسد، بارقه‌هایی از امید در دل هواداران این تیم در حال زنده شدن است.

حالا سپیدرود با تشکیل هیئت مدیره و تشکیلاتی سازمانی گام نخست را در رسیدن به اهداف پرشمار آینده درست برداشته است، بنابراین گزارش از سوی انوش جهانی مالک جدید سپیدرود ۹نفر به عضویت هیات مدیره جدید این تیم درآمدند که اغلب از نام‌های سرشناس و قدیمی جامعه فوتبال گیلان و سپیدرود هستند.

هامان حامدی‌راد، روزنامه نگار گیلانی که بر اساس حکم مالک سپیدرود پس از این سمت مدیر رسانه و روابط عمومی و بین‌الملل باشگاه سپیدرود را بر عهده دارد در ارتباط با این تغییرات در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، اظهار کرد: از این به بعد در هیئت مدیره جدید سپیدرود، رامین طاعتی ریاست هیئت‌ مدیره را برعهده دارد.

وی با بیان اینکه، طاعتی از چهره‌های شناخته شده رشت در زمینه فعالیت‌های فرهنگی و اقتصادی است، افزود: انوش جهانی بازیکن اسبق تیم منتخب گیلان، که مدیرعاملی سابق تیم‌های کشاورز را هم در کارنامه دارد  به عنوان عضو هیئت‌ مدیره و مدیرعاملی باشگاه را برعهده گرفته است.

مدیر رسانه‌ای سپیدرود رشت، گفت: دکتر ارسلان دمیرچی، عضو هیئت‌مدیره و نایب‌رییس هیئت‌مدیره و رسول حق‌دوست، که از چهره‌های شناخته شده و خوشنام فوتبال رشت و سپیدورد است عضو هیات‌مدیره و قائم‌ مقام باشگاه شد.

حامدی‌راد تصریح کرد: بهروز عباسی عضو هیئت‌ مدیره و سخنگوی هیئت‌مدیره،  نادر جمالی عضو هیئت‌مدیره و خزانه‌دار، کیومرث پوراحمد  عضو هیئت مدیره و فرهاد حسین‌پور عضو علی‌البدل و مهرداد استوار از چهره‌های پیشکسوت فوتبال گیلان، بازرس  هیئت مدیره شدند.

حامدی‌راد گفت: هیئت‌ مدیره البته چند انتصاب هم انجام داده است که بعد از این علیرضا هوشنگی یکی از چهره‌های خوشنام فوتبال رشت، سرپرست تیم فوتبال سپیدروداست.

وی خاطرنشان کرد: در نخستین جلسه هیئت مدیره، پس از استعفای فرهاد حسین‌پور از سرمربیگری و مدیریت فنی تیم‌های سپیدرود، رامین طاعتی و انوش جهانی، رسول حق‌دوست را به‌عنوان سرمربی و مدیر تیم‌های فوتبال باشگاه سپیدرود انتخاب کردند.

مسعود رهنما، مدیرکل جدید اداره ورزش و جوانان گیلان در جلسه ی هیئت‌مدیره باشگاه سپیدرود شرکت کرد و این امیدواری را پدید آورد که حامی این حرکت جدید در باشگاه سپیدرود باشد، البته وی در سخنرانی روز معارفه خود هم به لزوم حمایت از این تیم تأکید کرده بود.

حال باید دید در پی این انتصاب‌ها و به وجود آمدن یک تشکیلات سازمانی، چه دستاوردی برای این تیم و هوادارانش ارمغان خواهد آورد، چرا که هدف اگر صرفا ردیف کردن یک سری نام‌های بزرگ و تازه در فوتبال از سوی مالکیت مدنظر باشد و خبری از تزریق کمک های مالی و پشتیبانی‌های لجستیکی نباشد، از همین ابتدا باید گفت که پس از مدت کوتاهی همه چیز به همان رول سابق بازخواهد گشت و تنها دستاوردش مهره سوزی خواهد بود و بس.

چراکه هواداران این تیم از شنیدن وعده و وعید خسته شده‌اند و منتظر دیدن برآیند های عملی این تغییر و تحول هستند. اتفاقی که اگر به بار نشنید به یقین خیل عظیمی از جامعه فوتبال ایران را خشنود می‌کند./تسنیم

Share