طعنه ندیمی به نوبخت درخصوص سوابق سیاسی و نحوه مدرک گرفتنش!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ایرج ندیمی در سایت شخصی خود ضمن انتقاد از مواضع بودجه‌ای محمدباقر نوبخت مدرک دکتری سخنگوی دولت و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور را زیر سئوال برد!

nadimi7به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یک نماینده گیلانی مدرک دکتری سخنگوی دولت و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور را زیر سئوال برد!

ایرج ندیمی در سایت شخصی خود ضمن انتقاد از مواضع بودجه‌ای محمدباقر نوبخت، با طعنه به وی نوشته است: “این‌که مثلاً آقاى نوبخت در دوره اول نمایندگى (دوره دوم) تا ششم چه مباحثى را از نظر فکرى (راست یا اصلاح‌طلب) تعقیب مى‌کرد، و یا این‌که با چه تحصیلاتى وارد مجلس شد و دوران تحصیل هماهنگ با نمایندگى ایشان در اسکاتلند، آیا حضورى بوده یا مکاتبه‌اى، ربط به ما ندارد، و یا این‌که ایشان از کى چپ و … شده است، باز به ما ربطى ندارد، اما… .”

وی با انتقاد از منتقدان خود در حوزه انتخابیه‌ لاهیجان و سیاهکل می‌افزاید: “شما مى‌نویسى چرا نماینده از حق خود استفاده مى‌کند و یا چرا از حقوق مردم دفاع مى‌کند و بعد استدلال مى‌فرمایی که چون ایشان در اسکاتلند درس خوانده، نمایندگان حق اظهار نظر ندارند. خوب شد شما مفسر قانون اساسى نشدید، وگرنه…!؟”

ندیمی هفته گذشته نیز در همایش شوراهای اسلامی و دهیاری‌های شهرستان سیاهکل در اعتراض شدیداللحنی به محمدباقر نوبخت، از اظهارات اخیر وی در نماز جمعه تهران انتقاد کرده و با تأکید بر این‌که من به نگاهی که همشهری ما آقای نوبخت در نماز جمعه داشتند، کاملاً معترض هستم، اظهار کرده بود: می‌گویند که هم‌اکنون زمان توسعه استان‌ها نیست؛ پس چه زمانی وقت آن می‌رسد؟ بنده و همفکرانم نمی‌گذاریم که این حرف در بودجه نیز شکل بگیرد!

یک منبع مطلع در این موردگفت: این نماینده همه فن حریف که درپی رد صلاحیت در مجلس هفتم، ابتدا مشاور سعید مرتضوی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سپس مشاور محمدرضا رحیمی معاون پارلمانی دولت و پس از آن، معاون پارلمانی علی‌اکبر محرابیان در وزارت صنایع و معادن شده بود و با مصاحبه جنجالی‌اش در حمایت از اظهارات محمود احمدی‌نژاد مبنی بر “در رأس امور نبودن مجلس”، به تیرگی هرچه بیشتر روابط دولت و مجلس کمک کرده و تا مرز برکناری هم پیش رفته بود، تبحر خاصی در چسبندگی به دولت‌ها دارد. اما چون دستش برای اکثریت دولتمردان “تدبیر و امید” رو شده است، اینک چاره‌ای جز زبان انتقاد از دولت ندیده است!

وی افزود: وی که در بین نمایندگان و به‌خصوص هم‌استانی‌هایش، خود را نماینده‌تر می‌داند و بارها مورد انتقاد همکارانش قرار گرفته است، از سال‌های دور و زمانی که محمدباقر نوبخت چهار دوره نماینده مردم رشت بود، رقابت تنگاتنگی با او داشت تا اثبات کند که بهترین نماینده گیلان در مجلس و تنها “زبان گویا”ی مردم است.

این منبع تصریح کرد: رقابت این همشهری همه‌چیز دان با معاون رئیس جمهور گویا این روزها ابعاد دیگری یافته است که نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی نحوه مدرک گرفتن و سوابق سیاسی همکار سابق خود را به این نحو زیر سئوال می‌برد!/انتخاب

 

Share