شهردار رضوانشهر:تمام تاکسی های رضوانشهر فرسوده هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شهردار رضوانشهر از فرسودگی تمام تاکسی های این شهر خبر داد.  اسدی  افزود: در سال ۱۳۷۹ به صورت حجمی ۴۵ دستگاه تاکسی (پیکان) به ناوگان شهری رضوانشهر افزوده شد که هم اکنون عمر مفید تمام این خودروها به اتمام رسیده است. وی همچنین با اعلام اینکه ماشین تیبا جایگزین […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شهردار رضوانشهر از فرسودگی تمام تاکسی های این شهر خبر داد.

taxis اسدی  افزود: در سال ۱۳۷۹ به صورت حجمی ۴۵ دستگاه تاکسی (پیکان) به ناوگان شهری رضوانشهر افزوده شد که هم اکنون عمر مفید تمام این خودروها به اتمام رسیده است.

وی همچنین با اعلام اینکه ماشین تیبا جایگزین تاکسی پیکان در رضوانشهر می شود، اظهارداشت: در حال حاضر این شهر ۱۶ هزار نفر جمعیت دارد.

شهردار رضوانشهر با بیان اینکه از مجموع ۴۵ دستگاه تاکسی هم اکنون ۱۵ دستگاه معیوب و از رده خارج و تنها ۳۰ دستگاه مشغول خدمت رسانی به شهروندان است.

وی در ادامه توسعه و تبدیل وضعیت ناوگان حمل و نقل دورن شهری را از سیاست های مهم شورای اسلامی شهر و شهرداری رضوانشهر اعلام کرد و افزود: هم اکنون شهروندان این شهر با کمبود تاکسی مواجه هستند.

اسدی همچنین از ایجاد هشت نقطه ایستگاه سرپوشیده تاکسی شهر برای خدمت رسانی به شهروندان اشاره کرد و یادآور شد: بازسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری رضوانشهر امری ضروری است./مهر

 

Share