شادی بعد از گل و کارت زردهای مجلس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وقتی سیاست مداران مملکت کار هایی میکنن که بوی سیاسی دارد نه خدمت به خلق الله مردم و مخصوصا طنز نویسان شروع میکنند به انتقاد و بعضی از این انتقاد ها در غالب طنز است مثل مطلب فوق :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزاوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل قانع نشدن یک نماینده مجلس کارت زرد گرفت تا کابینه ۱۲۰ روزه روحانی سه کارته شود.

با توجه به اینکه مجلس به وظایف خود عمل می کند و دولت هم اتفاقا دارد دقیقا همین کار را می‌کند، احتمال دارد در روزهای آینده کارت‌های بیشتری از جیب برخی نمایندگان خارج شود اما چگونه و چرا؟

– برخی گمانه زنی‌ها، از آغاز یک بازی جدید بین نمایندگان و دولتمردان خبر می‌دهد به این ترتیب که مجلس به دولت کارت می دهد بعد دولت کارت ها را جمع می کند و در یک شب‌نشینی دلپذیر باهم «کارت بازی» می کنند!

– برخی نمایندگان در سال‌های گذشته کارت‌هایشان گم کرده بودند و حالا از ترس اینکه کسی به آنها نگوید «شما کجا بودی تا حالا؟» با خرید کارت‌های جدید، بازی خود را آغاز کرده‌اند. برخی کارشناسان معتقدند این افراد کمی دیر دست به جیب شده‌اند.

– یک منبع آگاه گفت: این کارت زردها «شادی بعد از گل» برخی نمایندگان مجلس است که هنوز گل ملت در ۲۴ خرداد را آفساید می‌دانند!

– برخی نمایندگان مجلس برای اینکه به احمدی نژاد ثابت کنند «مجلس در راس امور است» و آن توهین و تحقیرهای رییس دولت دهم باد هوا بوده، دست به جیب برده و برای هر خطای کوچکی که به نظرشان برسد، کارت زرد می دهند.

– یک منبع آگاه دیگر از نقشه برخی نمایندگان برای محرومیت روحانی خبر داد و گفت: دست های پشت پرده می خواهد روحانی دو اخطاره شود تا غایب بزرگ انتخابات سال ۹۶ باشد.

– بر همین اساس پیشنهاد می گردد که آقای رئیس جمهور در اولین فرصت مجید انصاری را از سمت معاون پارلمانی عزل و محمود احمدی نژاد را به این سمت منصوب کند.

دیالوگ:

احمدی نژاد در صحن علنی: شما نمایندگان، عزیز ملت هستید. عزیز ما هم هستید. دولت یازدهم هم که داره کارشو می کنه. پس اینقدر کارت زرد ندین. (صدای دو – دو شنیده می شود)…خیلی خب بابا ما مخلص شما هم هستیم، اینقدر کارت زرد بدین تا کارت دونی تون پاره بشه…هه هه هه…

(پس از این اظهار نظر تنی چند از نمایندگان به بیمارستان منتقل شده اند که بعدها علت آن آلودگی هوا عنوان می‌شود!)

*

وزرایی که باید آماده باشیند:

به واسطه حضور برخی نمایندگان و سوالات فنی و عدم قانع شدن در چهار سال آینده، پیش‌بینی می شود که در زمستان امسال این وزرا از مجلس کارت زرد بگیرند:

وزیر خارجه

سوال نماینده: چرا وقتی جک استراو با شما دست می‎داد، شما می‌خند؟ مگر شما نمی‌دانی که او روباه مکار پیر است؟

وزیر آموزش و پرورش

چرا بچه های مظلوم شین آباد هنوز خوب خوب نشده‌اند و شما به جایش شیر توی مدارس توزیع می‌کنی؟

وزیر اقتصاد

چرا در سبد کالای نمایندگان مجلس، کارت هدیه وجود ندارد؟

*

نکته روز:

برخی شنیده ها حاکی از آماده بودن کارت زرد مجلس برای رییس جمهور است که به دلیل مصدومیت ایشان، فعلا از جیب خارج نشده است. یک منبع آگاه در همین خواست توضیحاتی ارائه دهد که نگذاشتند!

پیشنهاد روز:

کمیته انضباطی فوتبال را تعطیل و وظایف آن را کنترات به نماینده سوال کننده و دوستانش بسپاریم./محسن حدادی/خبر آنلاین

Share