جلسه اصلاح‌طلبان برای انتخابات آینده با حضورخاتمی، توفیقی و زنگنه+جزئیات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،روز سه‌شنبه جلسه‌ای با حضور برخی از وزیران و مسئولان دولت روحانی از بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و توفیقی مشاور وزیر علوم و با حضور محمد خاتمی در سالن اجتماعات رایزن در منطقه دارآباد تهران برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،روز سه‌شنبه جلسه‌ای با حضور برخی از وزیران و مسئولان دولت روحانی از بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و توفیقی مشاور وزیر علوم و با حضور محمد خاتمی در سالن اجتماعات رایزن در منطقه دارآباد تهران برگزار شد.khatami 1

در این جلسه که حدود ۴۰ نفر درآن حضور داشتند مهدی مهریزی سخنرانی کرد و در پایان جلسه هم خاتمی با حاضران عکس یادگاری گرفت.

در این جلسه خاتمی در پاسخ به یکی از حاضران که از وی در مورد وضعیت کشور سوالی را مطرح کرد گفت که وضعیت درست می‌شود.

خاتمی همچنین در مورد عملکرد دولت نیز گفت: اصلا این دولت بدبخت، با این همه گرفتاری که به سرش ریخته و خرابکاری هایی که شده چه معجزه ای می تواند، بکند!

خاتمی در پاسخ به یکی از حاضران که به وی گفت:” ما به خاطر شما به روحانی رای دادیم” اظهار داشت: نه اینطور نیست، روحانی خود شخصیت بزرگی دارد.

در حاشیه این مراسم هم یکی از حاضران به خاتمی گفت که دو سال پیش ما با هم همسایه بودیم که خاتمی در پاسخ گفت که بنده هم‌اکنون در میرداماد هستم.

حاضران در این جلسه بعد از اتمام مراسم به منزل منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی رفتند تا درباره آنچه که گفته می‌شد انتخابات آینده مجلس است، به بحث و تبادل نظر بپردازند.

تکاپوی اصلاح‌طلبان برای چگونگی ورود به انتخابات مجلس دهم و تقلای آنها برای کسب کرسی‌های سبز رنگ بهارستان موضوعی است که جلسات آنها را در هفته‌های اخیر به شدت افزایش داده است.
مصاحبه ها و گزارش های پی در پی اصلاح طلبان در دو بعد “به تصویر کشیدن اختلافات دولت و مجلس” و همچنین “مطرح کردن اسامی چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب برای ریاست مجلس دهم” نشان از آن دارد که اصلاح‌طلبان و جریان رسانه‌ای آنها بیش از هر چیز دیگر به دنبال کسب قدرت کرسی های سبز رنگ بهارستان هستند.

تشکیل جلسات انتخاباتی با تشکل‌های استانی و شهرستانی‌های مقیم تهران برای شناسایی نیروهای اصلاح‌طلب نیز از جمله راهبردهای آنها برای انتخابات آینده است.

همچنین حضور دولتی‌ها در اینگونه جلسات هم نشان از دغدغه جدی آنها درباره انتخابات آینده مجلس است که البته گفته می‌شود درباره حضور مستقل آنها در انتخابات با اصلاح طلبان اختلاف جدی وجود دارد./دانا

Share