بازدید سرزده استاندار گیلان از مسکن مهر رشت+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  دکتر محمد علی نجفی ظهر امروز بصورت سرزده از سایت مسکن مهر رشت بازدید کرد . در این بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، مدیرکل راه و شهرسازی ، مدیران عامل شرکت آب و فاضلاب شهری ، گاز و توزیع برق در خصوص آخرین وضعیت فراهم کردن زیرساخت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  دکتر محمد علی نجفی ظهر امروز بصورت سرزده از سایت مسکن مهر رشت بازدید کرد .

در این بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، مدیرکل راه و شهرسازی ، مدیران عامل شرکت آب و فاضلاب شهری ، گاز و توزیع برق در خصوص آخرین وضعیت فراهم کردن زیرساخت های مسکن مهر و میزان پیشرفت این طرح به دکتر نجفی گزارش دادند نماینده ی عالی دولت در گیلان در این بازدید باقدردانی از تلاشهای انجام شده برای خانه دارکردن مردم گفت : از ۷۳ هزار واحد در دست ساخت مسکن مهر در گیلان تاکنون فقط نیمی از این واحدها به بهره برداری رسیده است درحالیکه براساس برنامه ی تعیین شده باید این واحدها ظرف ۲ سال ساخته می شد .

استاندار گیلان با بیان اینکه بازدید امروز در پی مراجعات مردم و اظهار نگرانی های آنان از روند ساخت مسکن مهر انجام پذیرفته است گفت : مردم از اینکه ساخت مسکن مهر به درازاکشیده شده است گله مند هستند و بنده تأکید دارم باید چشم انتظاری آنان ظرف یکسال آینده پایان یابد .

وی از معاون هماهنگی امور عمرانی ، مدیرکل راه و شهرسازی و مدیران دستگاههای ذیربط بویژه آب ، برق ، گاز و مخابرات خواست با جدیت هرچه بیشتر نسبت به تکمیل واحدهای مسکونی و زیرساخت های باقیمانده اهتمام داشته باشند .

استاندار گیلان با اطمینان خاطر دادن به مردم مبنی براینکه نگران تکمیل واحدهای مسکونی نباشند گفت : از مردم هم میخواهم تا نسبت به پرداخت سهم آورده خود اقدام کنند تا هرچه سریع تر خانه هایشان تکمیل شوند .

دکتر نجفی افزود : تا پایان امسال ۴ هزار واحد مسکن مهر رشت به بهره برداری میرسد .

گفتنی است : براساس آمار اداره کل راه و شهرسازی از ۷۲ هزار۱۹۴ واحد مسکونی گیلان ۳۶ هزار و ۴۴۹ واحد به بهره برداری رسیده است .

درسایت مسکن مهر رشت نیز ۱۷ هزار واحد درحال ساخت است که تاکنون فقط ۲ هزار واحد آن تحویل مردم داده شده است .
najafi-maskan5 najafi-maskan5 (1) najafi-maskan5 (2) najafi-maskan5 (3) najafi-maskan5 (4) najafi-maskan5 (5) najafi-maskan5 (6) najafi-maskan5 (7) najafi-maskan5 (8) najafi-maskan5 (9) najafi-maskan5 (10) najafi-maskan5 (11)

Share