«باباخانی» شهردار لیسار و «جهانی» شهردار حویق شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر کل شهری استانداری گیلان عصر امروز در مسجد جامع لیسار و حویق دو شهردار این شهرها را معرفی کرد.  فرهاد کرمی، «بابک باباخانی» را شهردار لیسار و «اعتصام جهانی» نیز شهردار حویق تالش معرفی کرد. وی با قدردانی از تلاش‌های بهنام ابراهیم‌زاده شهردار سابق لیسار و محمد خوشحال […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر کل شهری استانداری گیلان عصر امروز در مسجد جامع لیسار و حویق دو شهردار این شهرها را معرفی کرد.

shahrdar فرهاد کرمی، «بابک باباخانی» را شهردار لیسار و «اعتصام جهانی» نیز شهردار حویق تالش معرفی کرد.

وی با قدردانی از تلاش‌های بهنام ابراهیم‌زاده شهردار سابق لیسار و محمد خوشحال شهردار پیشین حویق، اظهار کرد: اگر چه در هر شهر یک شهردار داریم اما در مجموع با اعضای شورای شهرها در واقع ۶ شهردار و ۶ شورا داریم.

مدیر کل امور شهری استانداری گیلان با اشاره به اهمیت نقش مشارکت مردم در برطرف شدن مشکلات، تصریح کرد: پول می‌تواند بخش زیادی از مشکلات مردم را برطرف کند اما کسی موفق است که بتواند از فکر خود برای توسعه اقتصادی و شهری بهره بگیرد.

وی با بیان اینکه اقتصاد شهر با جذب افرادی که تمایل به سرمایه‌گذاری در تولید و گردشگری دارند شکوفا می‌شود، خاطرنشان کرد: هر کس اراده خدمت به مردم را داشته باشد جایی بهتر از شهرداری پیدا نمی‌کند.

کرمی، یکی از وظایف مهم شورا را نظارت بر عملکرد شهرداری برشمرد و یادآور شد: اگر شورا و شهردار به خوبی کار کنند خیر این خدمت به مردم می‌رسد.

وی با تصریح بر اینکه وظایف شورا و شهرداری مشخص است، خواستار پرهیز از دخالت این نهاد در کار همدیگر شد.

فرماندار تالش نیز در جلسه مذکور اظهار کرد: خصوصیات مدیر موفق استفاده بهینه از منابع موجود و قدرت ریسک‌پذیری و شهامت استفاده از منابع است.

کریم شعبانی با بیان اینکه شهردار باید مجهز به علم روز و تخصص باشد، خاطرنشان کرد: اگر مردم و شورا به شهردار کمک نکنند هدف اصلی که ارائه خدمت به مردم است، میسر نمی‌شود./فارس

Share