انعقاد توافق نامه ی همکاری میان منطقه آزاد و شرکت آب و فاضلاب گیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، با انعقاد توافق نامه ای میان این سازمان با شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، آب آشامیدنی محدوده ۱۴۰ هکتاری مشتمل بر فازهای تجاری و صنعتی منطقه تأمین می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا و به نقل از روابط عمومی  منطقه آزاد انزلی، با انعقاد توافق نامه ای میان این سازمان با شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، آب آشامیدنی محدوده ۱۴۰ هکتاری مشتمل بر فازهای تجاری و صنعتی منطقه تأمین می شود.

SONY DSC این توافقنامه میان رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و حمید روشن روان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان در ۸ بند میان دو طرف منعقد شد.

ایجاد خطوط انتقال جدید و گسترش خدمات آبفای استان در منطقه به مراه ایجاد دفتر نمایندگی آبفا در منطقه آزاد انزلی از جمله مهمترین موارد این توافقنامه می باشد که با همکاری دو طرف تا سال آینده اجرایی می شود.

کمبود آب مورد نیاز واحدهای تولیدی فعال در محدوده ۱۴۰ هکتاری منطقه ازمهمترین مشکلات شرکتهای فعال تجاری و صنعتی در این محدوده بوده که با اجرای این توافقنامه تا سال آینده یکی دیگر از کمبودهای زیرساختی مورد نیاز جهت فعالیت سرمایه گذاران رفع شده و تجهیزات زیربنایی احداث شده از سوی سازمان در زمینه تأمین، نگهداری و ذخیره آب آشامیدنی به بهره برداری کامل می رسد.

گفتنی است این توافقنامه به منظور تأمین آب مورد نیاز مشترکین عادی و شرکتهای فعال در فاز صنعت منطقه و احداث و بهره برداری زیرساختهای مورد نیاز برای توسعه فعالیتهای تولیدی صنعتی در این بخش از محدوده ۳۲۰۰ هکتاری منطقه آزاد انزلی منعقد شده است.

Share