اتمام پروژه منابع نفتی و گازی نیازمند عزم جدی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان صبح امروز از روند اجرای پروژه سایت نفتی سردار جنگل خزر که کمتر از ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمدعلی نجفی به همراه محمد آقاجانزاده صبح امروز از روند اجرای پروژه سایت نفتی خزر بازدید کردند.

محمدمهدی رهبری‌املش نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان و مدیران اداره‌های رودسر استاندار را در بازدید مذکور همراهی کردند.

سایت نفتی سردار جنگل خزر در سال ۹۰ کلنگ‌زنی شد و با توجه به روند کند این پروژه تاکنون کمتر از ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

محمدعلی نجفی امروز در حاشیه بازدید از سایت نفتی سردار جنگل خزر در رودسر اظهار کرد: اجرای پروژه مذکور در دو سال گذشته از پیشرفت کندی برخوردار بوده است.

وی سایت نفتی سردار جنگل خزر از نظر منابع نفتی و گازی را دارای اهمیت ویژه‌ای برای جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: اتمام پروژه مذکور نیازمند عزم جدی است.

13920820000750_PhotoA

نجفی بر برطرف شدن مسائل حقوقی سایت نفتی سردار جنگل خزر در منطقه تاکید کرد و گفت: جلسه‌هایی با مسئولان وزارت نفت برای برطرف شدن موانع برگزار می‌شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه انجام عملیات اجرایی سایت نفتی سردار جنگل در مردم امید ایجاد می‌کند، تصریح کرد: موضوع اشتغال از دغدغه‌های مسئولان در استان است و با اجرای پروژه مذکور فضای اشتغال در گیلان شعله‌ور می‌شود.

نجفی به دیدار با روحانی اشاره کرد و یادآور شد: روند اجرای پروژه سایت نفتی سردار جنگل خزر در دیدار استاندار و اعضای مجمع نمایندگان گیلان با رئیس جمهوری روز دوشنبه هفته جاری بررسی می‌شود.

استاندار گیلان به همراه مسئولان استانی و شهرستان رودسر از روند اجرای پروژه سایت نفتی سردار جنگل خزر در رودسر بازدید کردند./فارس

Share