صدور مجوز سرمایه‌گذاری صنعتی از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی از آغاز صدور مجوز سرمایه گذاری صنعتی از سوی این سازمان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  رضا مسرور  ظهر پنجشنبه در جلسه سرمایه گذاری این سازمان افزود: با صدور سه جواز تاسیس واحدهای تولیدی – صنعتی در پهنه صنعتی منطقه آزاد انزلی از سوی این سازمان، نخستین جوازهای تاسیس از زمان تشکیل منطقه آزاد انزلی صادر شد.

masror3وی اظهارداشت: این خدمات رسانی از سوی سازمان در راستای اجرای مزایا و معافیت های قانونی منطقه آزاد انزلی برای فعالان اقتصادی، تسهیل و تسریع در خدمات رسانی به سرمایه گذاران علاقه مند به فعالیت در حوزه پهنه صنعتی این سازمان صورت می گیرد.

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی در خصوص جوازهای تاسیس واحدهای تولیدی صادره در پهنه صنعتی منطقه آزاد انزلی گفت: ساخت و مونتاژ قطعات صنعتی، قالب های صنعتی و تابلوهای برق فشار قوی و ضعیف محورهای فعالیت سه مجوز صادر شده را تشکیل می دهد که با بهره برداری از آنها زمینه اشتغالزایی ۶۰ نفر فراهم می شود.

وی افزود: بعد از تحقق معافیت فعالان اقتصادی، صنعتی و دولتی مشغول به کار در محدوده منطقه آزاد انزلی، تعمیم مزایا و معافیت های قانونی منطقه برای سرمایه گذاران شهرک صنعتی و فاز صنعت منطقه آزاد انزلی با همکاری نهادهای ذی ربط استان، صدور نخستین مجوزهای تاسیس واحدهای تولیدی از سوی این سازمان گام دیگری در مسیر بهره مند سازی  فعالان اقتصادی در منطقه از تمامی مزایای قانونی است.

مسرور اظهارداشت: پیش از این و براساس توافق صورت گرفته با معاون برنامه ریزی استانداری، مدیر عامل شهرک‌ های صنعتی استان و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، تمامی مجوزهای مورد نیاز در شهرک صنعتی، فاز صنعت و پهنه صنعتی جدید منطقه آزاد انزلی از سوی این سازمان صادر می شود.

به گزارش خبرنگار مهر،  فاز صنعت و شهرک صنعتی انزلی با داشتن ۱۰۰ واحد تولیدی فعال، در محدوده منطقه آزاد انزلی واقع شده که این واحدها در زمینه های صنایع غذایی، سلولزی، فولادی، بهداشتی، قطعات صنعتی، الکترونیک مشغول به فعالیت هستند./مهر

Share