شیوه جدید ضدانقلاب برای جذب دانشجویان ایرانی !!!!+ تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  چند روز پیش کنسرت یکی از خواننده های لس‌آنجلسی در تورنتوی ایتالیا برگزار شد که بیش از آنکه هدف این برنامه صرفا اجرای یک کنسرت باشد، اهداف سیاسی را دنبال کرد. در همین زمینه یکی از دانشجویان حاضر در این کنسرت در یادداشتی که برای ما ارسال کرده است، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  چند روز پیش کنسرت یکی از خواننده های لس‌آنجلسی در تورنتوی ایتالیا برگزار شد که بیش از آنکه هدف این برنامه صرفا اجرای یک کنسرت باشد، اهداف سیاسی را دنبال کرد.

در همین زمینه یکی از دانشجویان حاضر در این کنسرت در یادداشتی که برای ما ارسال کرده است، به حضور مسیح علی نژاد جاسوس خبرنگارنمای ضد انقلاب در پشت صحنه آن اشاره کرده است.
متن این یادداشت در ادامه آمده است:

من دانشجوی سال آخر رشته مهندسی مکانیک دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا هستم، تورین شهر کوچکی در شمال ایتالیا است و دانشجویان ایرانی زیادی در آن مشغول به تحصیل هستند و به دلیل وجود تعداد زیادی ایرانی در این شهر چندین انجمن وجود دارند که همگی آنها ادعای غیر سیاسی بودن و فرهنگی بودن دارند.

هفته گذشته کنسرت یکی از خواننده های پاپ ایرانی در این شهر توسط یکی از این انجمن ها برگزار شد، این انجمن ادعا دارد به خط قرمز های  سیاسی جمهوری اسلامی ایران پایبند است و با همین حربه جوانان  و دانشجو ها را جذب می کند. من هم مثل خیلی از دانشجو های ایرانی دیگر در آن شرکت کردم البته با احتیاط بسیار ، به دلیل اینکه من خانواده نسبتا مذهبی دارم و به هیچ وجه مایل نیستند تا من در یک برنامه نامناسب یا سیاسی و ضد انقلاب شرکت کنم.

از زمانی که من وارد سالن کنسرت شدم فضای عجیب آن توجهم را جلب کرد، در جلوی در کنسرت  یک سی دی توزیع می شد به اسم، کشته شدگان انتخابات ۸۸ کاری از سیامک آرام و مسیح علی نژاد (آن هم به صورت مجانی، به تعداد بسیار بالا هم تکثیر شده بود) و در کنسرت مدام شعار های سیاسی داده می شد.76209_918

اما نکته ای که بسیار جالب توجه بود این بود که در پایان کنسرت برای خانم مسیح علی نژاد اتاقی ترتیب داده شده بود که  دانشجویان بتوانند با ایشان عکس یادگاری بیاندازند بسیاری از دانشجویان هم او را نمی شناختند و او را اینطور معرفی می کردند که ایشان مشغول فعالیت های حقوق بشری برای ایران است و به کمک دانشجویان ساکن خارج از کشور احتیاج دارد، نکته جالب تر اینکه بعد از گرفتن عکس با ایشان از دانشجو ها پرسیده می شد اگر تمایل به همکاری با ایشان در امور خبرنگاری را دارند می توانند به فیسبوک ترنج میل بزنند و اعلام کنند تا در مراحل بعدی با ایشان از طرف خانم علی نژاد و همکارشان خانم آزاده اسدی تماس گرفته شود.

 

76208_892

 

در واقع کنسرت بهانه ای برای جذب نیرو برای یک خبرنگار ضد انقلاب خانم علی نژاد بود و این انجمن به راحتی با شعار های فرهنگی اقدام به جذب نیروی سیاسی برای ضد انقلاب می کند.

در این شهر بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی ایرانی وجود دارد که همه فقط به نیت درس خارج شده اند، از شما خواهش می کنم این مطلب را اطلاع رسانی کنید تا جوانان بیشتری به این دام نیافتند و در عمل انجام شده قرار نگیرند.

منبع: بولتن

Share